Małgorzata Rozenek w ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Julita Buczek 16.12.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz trzeci zostanie mamą. Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie jej mąż.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. 41-latka i 47-latek wychowują dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgorzaty.

Nie było jednak tajemnicą, że od wielu miesięcy starali się o trzecie, wspólne dziecko. W mediach pojawiła się nawet informacja, o tym, że para zamierza adoptować dziecko. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Na ostatnim warszawskim koncercie grupy "Ira", wokalista zespołu poinformował, że małżonkowie spodziewają się dziecka. To niesamowite doniesienia! Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży i już niedługo wraz z mężem powita na świecie nowego członka rodziny. Na swoim instagramowym koncie Radosław podzielił się filmikiem z koncertu. Jak donosi magazyn "Party" Małgosia jest w czwartym miesiącu ciąży i ma urodzić syna.

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - napisał na swoim instagramowym koncie Radosław.

Gratulujemy!

Zobacz także: Anne Hathaway urodziła. Aktorka drugi raz została mamą!

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów