Rozenek nie jest zachwycona nową partnerką byłego męża? Interesujący komentarz "Perfekcyjnej"

Redakcja 07.08.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek
Fotografia: East News

Prowadząca "Projekt Lady" nie dała się wyprowadzić z równowagi. 

Kiedy kilka dni temu w kolorowej prasie pojawiły się plotki, jakoby Małgorzacie Rozenek-Majdan nie podobała się nowa wybranka jej byłego męża Jacka Rozenka, wielu zaczęło zastanawiać się, co tak naprawdę "Perfekcyjna" myśli o 25-letniej Roksanie. 

Wyzwanie podjął jeden z dziennikarzy Wp.pl, który podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN zapytał gwiazdę, czy faktycznie martwi się o nową partnerkę swojego byłego męża i czy doniesienia plotkarskiej prasy spędzały jej sen z powiek podczas służbowej, tajemniczej wyprawy z Radosławem Majdanem. 

No nie, nie spędzało mi to snu z powiek. Powiem ci więcej. Dopiero wróciliśmy (do Polski - red.) dwa dni temu wieczorem (...). Przede wszystkim zobaczyłam się z dziećmi, z psami. Ojejku, jak się stęskniliśmy za sobą. Na razie nic jeszcze nie czytałam, ale ja w ogóle jestem osobą, która się mało martwi, więc nie sądzę, abym akurat musiała się martwić o to - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z dziennikarzem Wp.pl. 

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek w 2012 roku
Fotografia: East News

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek w 2012 roku

Szczere wyznanie? 

Dziennikarz jednak nie odpuścił i zaczął drążyć temat. Gdy zapytał: "Czyli wszystko przed tobą jeszcze?", "Perfekcyjna" z pewnością w głosie przyznała: "Wszystko przede mną". Wiele wskazuje więc na to, że prowadząca "Projekt Lady" nie zamierza ingerować w życie prywatne Jacka Rozenka, z którym rozwiodła się po 10 latach małżeństwa i z którym ma dwóch synów. 

Aktor również nie zamierza zamykać się na nową miłość. O jego nowym związku z tajemniczą Roksaną dowiedział się magazyn "Twoje Imperium". Zgodnie z jego doniesieniami, 25-latka pięć lat temu przyjechała do Warszawy z Baranowa pod Ostrołęką w poszukiwaniu pracy. Chciała zostać kosmetyczką, ale jak zaznaczała, żadnej pracy się nie boi, szukała więc zatrudnienia jako chociażby opiekunka. O związku z Rozenkiem swego czasu poinformowała za pośrednictwem Instagrama. 

Cóż, nam się wydaje, że prowadząca "Projekt Lady" nie musi martwić się o 25-letnią Roksanę (nazywaną przez media Roxi). "Perfekcyjna" jest przecież tylko jedna ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów