Rozenek na wakacjach z psami. Internautka nie zostawiła na niej suchej nitki

Malwina Wasilewska 08.07.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Gwiazda natychmiast odpowiedziała na hejt.

Małgorzata Rozenek jest zdecydowanie jedną z najczęściej krytykowanych gwiazd na Instagramie. Zdjęcia, które regularnie dodaje na Instagramie, budzą niesłabnące emocje. Ostatnio internauci zarzucili jej, że przerobiła swoje zdjęcie w programie graficznym, a teraz jedna z internautek zarzuciła jej, że naraża życie swoich psów.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Małgorzata Rozenek nawet w trakcie urlopu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda zamieściła na Instagramie kilka rodzinnych zdjęć z pięknej Werony i  dodała wpis, w którym opisała swój dzień:

Plan na dziś wykonany: dom Julii i dotknięcie jej prawej piersi na szczęście, serenada pod balkonem w wykonaniu mojego Romeo, pyszna pizza na #piazzaerbe. Wizyta w #arenadiverona, a najlepsze dopiero przed nami... Ostrygi i owoce morze podlane najlepszym winem. Gdybym wrzucała dziś jakieś InstaStories, może lepiej nie oglądajcie - napisała Rozenek.

Na jednej z fotografii mamy okazję zobaczyć, jak Rozenek spaceruje ze swoimi pupilami. Niestety nie obyło się bez hejtu. Pewna obserwatorka zarzuciła jej, że nieodpowiednio zajmuje się psami:

W taki upał z buldogiem angielskim? Trochę bezmyślność. Dla Anglików ruch podczas takich upałów to śmierć. (...) Spacer max 5min i to w cieniu!!! - czytamy w komentarzach.

Małgorzata nie wytrzymała i postanowiła jej stanowczo odpowiedzieć:

Sugerujesz, że co?! Jak jakiś debil, chodzę z psami po słońcu, bo jestem aż tak bezmyślna i w ogóle durna?! Znam tę rasę i wiem, co im wolno, co nie. Nie pohukuj tu na mnie.

W takich sytuacjach Małgorzata zawsze może liczyć na wierne fanki, które już po raz kolejny wzięły ją w obronę.

64817245_140099910423970_5949741660762394722_n
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek bardzo się zmieniła od swoich początków w show-biznesie. Zobacz, kto jeszcze?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów