Rozenek po raz pierwszy skomentowała konflikt z Rusin. To nie spodoba się dziennikarce

Anna Respondek 01.10.2018
Małgorzata Rozenek
Fotografia: VIPHOTO/East News

Przyznała, że wsparło ją wielu przyjaciół. 

W ostatnich tygodniach media żyły konfliktem, który wybuchł między dwoma największymi gwiazdami stacji TVN - Kingą Rusin i Małgorzatą Rozenek. Dziennikarka oskarżyła "Perfekcyjną" o promowanie firmy, która swoje kosmetyki testuje na zwierzętach. 

W kłótnię zaangażowali się również bliscy Rusin i Rozenek, między innymi Radosław Majdan. W Polskim show-biznesie powstały dwa obozy. Część gwiazd poparło dziennikarkę, część znaną prezenterkę. 

Małgorzata Rozenek skomentowała konflikt z Kingą Rusin

Konflikt między gwiazdami trwał kilka dni, jednak nagle, tuż przed galą Fundacji TVN, wszystkie wpisy zniknęły z kont Rozenek i Rusin. Teraz do zaistniałej sytuacji odniosła się "Perfekcyjna", która w wywiadzie dla "Party" opowiedziała o tym, jak wielkie wsparcie dostała od przyjaciół. 

Dostaliśmy wsparcie od bardzo wielu osób dla nas naprawdę ważnych. To nie jest tak, że poczuliśmy się w jakiś sposób osamotnieni. Wręcz przeciwnie. Nie ma nic gorszego od tego, kiedy masz wsparcie od osób tylko wtedy, kiedy jesteś na górze, a nie wtedy, kiedy dzieje się coś złego - stwierdziła.

A wy, po której stronie stoicie w tym konflikcie?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Na ekranach telewizorów błyszczą od wielu lat. Jednak również ich dotyka mijający czas. Jak zmieniły się gwiazdy TVN?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów