Małgorzata Rozenek ścięła swoje długie włosy! Wygląda lepiej?

Małgorzata Rozenek-Majdan w niebieskiej sukience na pokazie Łukasza Jemioła
Fotografia: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna była wierna swoim długim, blond włosom. Jak wiadomo jednak, kobieta zmienną jest. Perfekcyjna zatem postanowiła je ściąć. 

Długie, falowane włosy Małgorzaty Rozenek-Majdan do tej pory wszystkich nas zachwycały. Perfekcyjna długo je zapuszczała i wydawać by się mogło, że nie zamierza się z nimi rozstawać. Ona jednak udowodniła, że lubi sprawiać niespodzianki swoim fanom. Na Instagramie opublikowała wideo z wizyty u fryzjera, na którym możemy zobaczyć, jak ścina swoje piękne włosy. 

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach

Nie od dziś wiadomo, że kobieta zmienną jest. Każda z nas czasami lubi zaszaleć z fryzurą. Ostatnio taka ochota naszła Perfekcyjną. Małgorzata Rozenek wideo, na którym ścina włosy, podpisała "Długo o tym myślałam... krótko ścięłam". To z pewnością nie była łatwa decyzja. Chyba jednak opłaciła się gwieździe. Rozenek zdecydowała się na tzw. długiego boba. W komentarzach pod postem posypało się wiele komplementów w kierunku półdługich włosów

Zdecydowanie lepiej!

No nie aż tak krótko. Fryzura dodała klasy i odjęła lat. 

Ładnemu to we wszystkim ładnie.

Jak dla mnie bomba!

Nie wszyscy internauci byli jednak zachwyceni najnowszą fryzurą Małgosi. Niektórzy zarzucili jej, że do tej pory po prostu nosiła doczepiane włosy. 

Chyba odczepiła. 

Nie ścięła, tylko odczepiła sztuczne. 

Nam się jednak wydaje, że za taką zmianę Małgorzacie należą się brawa. A jak wam podoba się z nową fryzurą? Wolicie ją w krótszej czy dłuższej wersji włosów? Dodamy tylko, że utrzymanie takiej fryzury "w ryzach" nie musi być trudne - wystarczy np. zdecydować się na cięcie, a następnie na keratynę do włosów, która je wyprostuje. I można cieszyć się taką fryzurą przez następne miesiące.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek nie radzi sobie po kłótni z Rusin? Jest wypowiedź menedżera gwiazdy

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Domy gwiazd robią wrażenie. A wnętrza domu Małgorzaty i Radosława Majdanów są naprawdę luksusowe. Koniecznie musicie je zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów