Małgorzata Rozenek przechodzi trudne chwile: "Nasza Marianka walczy o życie"

Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Gwiazda musiała przerwać ferie!

Małgorzata Rozenek poinformowała na Instagramie o dramacie, który przeżywa od kilku dni. Okazuje się, że jej pies jest ciężko chory i walczy o życie. Gwiazda TVN pokazała zdjęcia z wizyty u weterynarza.

Małgorzata Rozenek walczy o życie psa

Małgorzata Rozenek nie od dziś znana ze swojej miłości do czworonogów. W wywiadach i w mediach społecznościowych często opowiada o ukochanych buldogach francuskich - Sisi, Lili i Mariance, którym poświęca każdą wolną chwilę. 

Perfekcyjna Pani Domu ostatnio opublikowała na Instagramie dramatyczny post, w którym opowiedziała o operacji najmłodszego pupila, czyli Marianki. Jak wyznała, z powodu jej problemów zdrowotnych Majdanowie byli zmuszeni przerwać ferie:

Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu.  Mówię wam o tym, żeby pokazać wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki - napisała Rozenek.

Przerażające zdjęcia suczki wstrząsnęły obserwatorami Rozenek:

Maleńka, walcz trzymamy kciuki.

Biedactwo. Dużo zdrowia! Trzymamy kciuki.

Mamy nadzieję, że Marianka szybko wróci do zdrowia...

Gwiazdy bardzo rzadko pokazują takie prywatne zdjęcia. Tym razem uchyliły rąbka tajemnicy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów