Rozenek w objęciach Radosława! Gwiazda pochwaliła się nową sesją ciążową

Malwina Wasilewska 19.03.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Na nowych zdjęciach jej brzuszek jest już naprawdę spory!

Małgorzata Rozenek już nie może doczekać się porodu. W swoim najnowszym poście na Instagramie zamieściła zdjęcia z ciążowej sesji. Gwiazda zaapelowała o pomoc dla potrzebujących dzieci.

Małgorzata Rozenek w nowej sesji ciążowej

Małgorzata Rozenek właśnie pochwaliła się efektami czarno-białej sesji, w której wystąpiła u boku męża Radosława Majdana. Na fotografiach gwiazda ma na sobie luźną białą koszulę. Radosław obejmuje jej krągłości i z czułością się w nią wpatruje.

W swoim wpisie Małgorzata zaapelowała o pomoc dla hospicjum dla dzieci.

Są matki, które ranek zaczynają od strachu, myśląc, że mija im kolejny dzień, który jest im dany, a czas jest dla nich na wagę złota. Tulą swoje dzieci wiedząc, że nie ma dla nich lekarstwa … Nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie ich uczuć — ale wiem jedno — jeśli tylko masz to szczęście, i choćby najmniejsze możliwości — pomagaj innym.  Takimi rodzinami opiekuje się hospicjum dla dzieci "Pomóż Im" – jednak bez nas, sami nie dadzą sobie rady...

Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie i życzymy Małgorzacie dużo zdrowia.

90056266_234663947934855_3461361467714039333_n
Fotografia: instagram.com/m_rozenek/

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów