Małgorzata Rozenek ponownie padła ofiarą oszustwa. Bezprawnie wykorzystano jej wizerunek

Anna Respondek 22.11.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Czy gwiazda ponownie skomentuje internetowe doniesienia?

Popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan sprawia, że chętnie zgłaszają się do niej różni reklamodawcy, którzy chcą, aby promowała ich produkty. Perfekcyjna zdecydowanie od dłuższego czasu jest jedną z bardziej medialnych twarzy polskiego show-biznesu, a co za tym idzie, ma duże grono fanów, którzy chętnie korzystają z jej porad. Niestety niedawno Rozenek po raz kolejny padła ofiarą oszustów, którzy bezprawnie wykorzystali jej wizerunek. Czujni fani od razu poinformowali gwiazdę.

Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszutów

Gwiazda po raz kolejny musi zmierzyć się z pytaniami na temat tego, czy stosuje i promuje własnym nazwiskiem suplement diety Chocolife, który miał pomóc jej zrzucić zbędne kilogramy. Na Facebooku pojawiło się wiele pytań do Rozenek dotyczących artykuły, który zaprezentowano na stronie Fleursparinternet.net. 

Pani Małgorzato jak się pani odniesie do tego? Reklamuje to pani?

Widzę, że dużo kobiet kupuje ten specyfik i tak się sama zastanawiam nad zakupem, ale coś mi tu nie gra... - pisały fanki.

W lipcu 2018 roku gwiazda już raz zaprzeczała temu, jakoby promowała produkt swoim nazwiskiem. Na Instagramie wystosowała wtedy długi wpis do fanów i ostrzegła ich prze kupowaniem środka.

Kochani! Sprawa jest bardzo ważna, bo dotyczy zdrowia i wielkiego oszustwa. Od kilku tygodni otrzymuję od Was pytania, czy rzeczywiście schudłam dzięki koktajlom "Choco Lite". ABSOLUTNIE NIE! Sprawa już została zgłoszona do właściwych organów, aby zaprzestano BEZPRAWNIE WYKORZYSTYWAĆ MÓJ WIZERUNEK W REKLAMIE SPECYFIKU! NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ!!! Wszystkim czujnym osobom bardzo dziękuję za pomoc. I pamiętajcie, że dieta i aktywność fizyczna są kluczem do dobrej sylwetki. Miłego dnia! - podkreśliła.

Czy tym razem Rozenek uda się wygrać z nieuczciwymi praktykami? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Rozenek nie oszczędza na bikini. Te stroje kąpielowe zrobiły prawdziwą furorę, choć kosztują krocie: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów