Rozenek wdała się w kłótnię na Instagramie. Padły wulgarne słowa!

Hanna Skowron 19.03.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Od tej strony jej nie znaliśmy! Odpowiedź Perfekcyjnej wzbudziła spore emocje.

Dla Małgorzaty Rozenek hejt to chleb powszedni. Zwykle gwiazda TVN nie reaguje na zaczepki złośliwych obserwatorów lub odpowiada im w ironiczny sposób, jednak czasami zdarza się, że zostaje wyprowadzona z równowagi i otwarcie mówi, co myśli. Tak było i tym razem. Perfekcyjna odpowiedziała na krytyczny komentarz, nie przebierając w słowach. Miała rację?

Małgorzata Rozenek kłóci się na Instagramie

Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie post, w którym popiera społeczność LGBT. W ramach promocji akcji #sportprzeciwhomofobii ona i jej mąż opublikowali wspólne zdjęcie w biało-czerwonych koszulkach z hasłem kampanii.

Jako klasyczna WAGS wspieram męża, który popiera akcję Kampanii Przeciw Homofobii #sportprzeciwhomofobii, bo miłość jest jedna, bo wszyscy jesteśmy ludźmi, bo sport powinien łączyć nie dzielić - czytamy.

Ten post podzielił fanów Rozenek. Jedni zgadzają się z jej zdaniem na temat związków jednopłciowych, a inni wyrażają sprzeciw. Jeden z obserwatorów dał ponieść się emocjom i ostro skrytykował promowanie ruchu LGBT:

Czy możecie wy****dalać z tym lansem na LGBT? Kogo obchodzi, kto z kim śpi? To naprawdę temat warty uwagi? Może pomożecie naprawdę potrzebującym? Np. brudnym i śmierdzącym bezdomnym. Tylko tu nie będzie fejmu zblazowanej "warszafki".

Rozenek nie wytrzymała i odpowiedziała, używając równie mocnych słów:

Po pierwsze, to nie lans, a po drugie, skąd wiesz, że nie pomagamy osobom bezdomnym? A po trzecie to wy****dalać możesz ty, z tego profilu - czytamy.

Jak oceniacie reakcję Rozenek?

Gwiazdy bardzo rzadko pokazują takie prywatne zdjęcia. Tym razem uchyliły rąbka tajemnicy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów