Małgorzata Rozenek pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z 70. urodzin taty. Uwagę fanów zwrócił brat gwiazdy

Adrianna Kubiak 18.06.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie rodzinną fotografią. Kto przykuł największą uwagę?

Małgorzata Rozenek-Majdan z całą rodziną świętowała 70. urodziny taty Stanisława. Celebrytka nie czekała długo i postanowiła pochwalić się rodzinnym zdjęciem z przyjęcia niespodzianki. Fani zwrócili szczególną uwagę na jedną osobę, przystojnego brata Małgosi!

Zobacz także: Joanna Kulig wraca do gry! "Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa"

Małgorzata Rozenek-Majdan z całą rodziną

Małgorzata Rozenek miała okazję do rodzinnego świętowania. Z okazji urodzin taty postanowiła wraz z bratem zorganizować w restauracji przyjęcie niespodziankę. Chociaż oficjalna impreza zaplanowana została na lipiec, rodzeństwo dodatkowo zaskoczyło solenizanta w dniu jego święta.

Perfekcyjna Pani domu pochwaliła się na Instagramie rodzinnymi chwilami. Na zdjęciu zobaczyć można państwa Kostrzewskich, Małgosie, Radosława Majdana, synów: Tadeusza i Stanisława oraz starszego brata celebrytki. Jak skomentowała sama Małgosia, największą niespodzianką okazał się dla taty przyjazd brata Michała, gdyż na co dzień mieszka za granicą.

Mój Tato kończy dziś 70 lat. I chociaż duża impreza planowana jest na lipiec, to postanowiliśmy z bratem zrobić Mu niespodziankę i zaprosiliśmy rodziców na obiad. Tato kompletnie nie spodziewał się Michała, bo brat na stałe mieszka we Francji, a ostatnio pracuje w Genewie i ma być u rodziców ze swoją rodziną w lipcu, więc Tacie nie przyszło do głowy, że przyleci dokładnie w dzień Jego urodzin. Był totalnie wzruszony. Wspaniałe popołudnie - napisała Rozenek.

Niespodzianka musiała być udana. Widać, że cała rodzina dobrze się bawi, a solenizant jest zadowolony, że wokół niego są najbliższe mu osoby.

Fani komentują rodzinne zdjęcie

Internauci szybko zauważyli rodzinną fotografię Małgorzaty. Ich wzrok przykuł przystojny brat Michał. Fani w komentarzach wyrazili opinię na jego temat.

Gosia, ten Twój brat…

Pani brat to dopiero „ciacho”.

Ale brat jest boski.

Jak podoba Wam się rodzinne zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz także: Bachleda-Curuś pokazała się bez grama makijażu. "Czas się zatrzymał"

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów