Rozenek pochwaliła się efektami remontu mieszkania. Internauci: "Tu jest jakby luksusowo"

Malwina Wasilewska 14.05.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Jej salon robi wrażenie! 

Małgorzata Rozenek okres kwarantany wykorzystuje na remont mieszkania. Gwiazda właśnie pochwaliła się efektami prac i opowiedziała o tej metamorfozie. Internauci twierdzą, że jej dom wygląda jak... muzeum. Zobaczcie zdjęcia!

Małgorzata Rozenek pokazała efekty remontu mieszkania

Patrząc na zdjęcia mieszkania Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie ma wątpliwości, że w kwestii urządzania wnętrz para stawia na styl glamour. Jak się okazuje, małżonkowie skorzystali z usług dekoratorów wnętrz, by osiągnąć wymarzony efekt.

Białe meble i jasna podłoga rozświetliły wnętrze. Nie zabrakło tu wielu błyszczących dodatków. Ich mieszkanie wygląda teraz jak z katalogu. 

Postanowiłam dopieścić, każdy fragment domu, a jak mówię każdy to dosłownie każdy. Nie będę Was zanudzać zdjęciami szuflad, których nie powstydziłaby się Perfekcyjna Pani Domu, więc, dziś wrzucę tylko salon. Kocham nasz dom. Kocham jego kolorystykę i klimat, ale to ostatni czas kiedy widzę go w takim stanie, bo niedługo, będzie tu bardziej słodko. Mało mnie na Insta ostatnio, bo chce być pewna, że ze wszystkim zdążę na czas. 

W komentarzach pod zdjęciami znalazło się sporo zachwytów, jednak nei zabrakło też słów krytyki. Niektórzy zarzucili Rozenek, że jej mieszkanie wygląda, jakby stało puste. 

Tu jest jakby luksusowo.

Wygląda jak muzeum nie dom!? Czy przy małych dzieciach tak można?

Pięknie, ale ciekawe kto to sprząta. Jest tak, jakby nikt tam nie mieszkał.

A jak wy oceniacie te wnętrza?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów