Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret szczupłej figury. Jak wygląda jej trening?

Adrianna Kubiak 02.07.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram/@m_rozenek

Sekret idealnej figury Małgorzaty Rozenek został rozwiązany. Gwiazda pokazała, jak wygląda jej trening.

Małgorzata Rozenek ma figurę, której pozazdrościć może jej niejedna kobieta. Smukłe i wysportowane ciało to zasługa nie tylko zdrowego odżywiania, ale również ciężkich treningów. Te gwiazda wykonuje w domu. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się swoim zestawem ćwiczeń.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska oczarowała fanów. „Gosia ja jak zwykle zakochany”

Małgorzata Rozenek – perfekcyjna figura

Żona Radosława Majdana ma drobną budowę ciała. Jej waga wynosi ok. 55 kg. Jednak nie wszystko jest zasługą genów. Małgorzata regularnie wykonuje w domu ćwiczenia, dzięki którym jej sylwetka jest jędrna i wysportowana.

Małgorzata Rozenek ćwiczy w domu z trenerką personalną

Na Instagramie Małgosi pojawiły się zdjęcia, na których gwiazda pokazuje, jak wygląda jej trening. Pomimo tego, że żona Radosława ćwiczy w domu, ma swoją trenerkę personalną. To właśnie Lidia Wierzbowska motywuje "perfekcyjną panią domu" do pracy nad własnym ciałem.

Poćwiczone. Bardzo lubię ćwiczenia w domu, łatwiej mi się wtedy zmobilizować. Zresztą @lidiawierzbowska pilnuje tej mobilizacji. Zawsze można też pogadać z synem. Taki początek tygodnia to ja rozumiem. Miłego dnia kochani. Ćwiczę boso i dlatego moje stopy tak wyglądają.

Jak wyglądają treningi? Małgorzata ćwiczy na taśmach, które sprytnie zaczepia o drzwi balkonowe. Dzięki takim akcesoriom celebrytka dba o każdy mięsień ciała. Fani Małgosi są pod wrażeniem. Pod zdjęciem zostawili wiele motywujących komentarzy.

Pani Małgosiu, piękna figura!!! Motywuje Pani i to bardzo!!! Pozdrawiam.

No i forma się zgadza u Gosi.

Zazdroszczę figury i tej samodyscypliny.

Zobacz także: Sara Boruc w różowym bikini od Chodakowskiej. "Ten model był zaprojektowany z myślą o Tobie!" - pisze trenerka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów