Małgorzata Rozenek pokazała kołyskę dla syna. Ten model kosztuje fortunę!

Malwina Wasilewska 29.05.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Małgorzata Rozenek jest już gotowa do porodu. Właśnie pokazała ostatni zakup...

Małgorzata Rozenek z niecierpliwością czeka na narodziny trzeciego syna. Gwiazda w ostatnim czasie kompletowała meble do pokoiku, którymi chwali się na Instagramie. Właśnie udostępniła zdjęcie z nową kołyską w roli głównej. Ten model zdecydowanie nie należy do najtańszych.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się kołyską dla syna

Małgorzata Rozenek, jak przystało na perfekcjonistkę, jest już w pełni przygotowana do porodu. Gwiazda w swoim najnowszym poście na Instagramie wyliczyła wszystkie niezbędne rzeczy, które udało się jej skompletować. Wśród nich znalazła się kołyska, za która trzeba zapłacić aż 1200 zł! Małgosia twierdzi, że jest bardzo wygodna i porusza się w rytm bicia serca dziecka. Przyszli rodzice ustawili ją w swojej sypialni, aby być jak najbliżej pociechy.

Zostało już niewiele czasu... Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwilę, jak tylko się da. Śpioszki? Kupione. Pokoik? Urządzony Imię? Wybrane. Kołyska dreamer? Złożona i nawet ustawiona w sypialni. Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, @r_majdan? Wiele mam ją poleca, bo kołyska porusza się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę. PS. Sama chciałbym mieć takie łóżko.

Jeden z internautów pyta ironicznie:

Czy to już trzecie łóżeczko?

Małgosia mu odpowiedziała:

Są jeszcze dwa kosze mojżeszowe, pięć wózków i nie wiem dlaczego cztery krzesełka do karmienia. Będzie czym się dzielić.

Syn Rozenek i Majdana raczej nie będzie narzekał na warunki życia...

Zobacz także: Maja Sablewska na seksowym zdjęciu w łóżku. "Arcydzieło!"

Quiz o gwiazdozbiorach
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz gwiazdozbiory?

Quiz o gwiazdozbiorach

1. Czy gwiazdozbiory określa Międzynarodowa Unia Astronomiczna?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów