Małgorzata Rozenek pierwszy raz o planach powiększenia rodziny! "Pół roku starań mam za sobą"

Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Będzie trzecie dziecko?

O planach powiększenia rodziny Majdanów mówi się w mediach już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz Małgorzata postanowiła zabrać głos w tej sprawie. W rozmowie z Bartkiem Węglarczykiem w programie "Onet Rano" opowiedziała ze szczegółami, jak wyglądają ich starania o dziecko.

Małgorzata Rozenek o planach powiększenia rodziny

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już na planie telewizyjnego show "Iron Majdan" otwarcie mówili o tym, że marzy im się wspólne dziecko. Ale wtedy nie było jeszcze wiadomo, kiedy zaczną się o nie starać. Jak się okazuje, pierwsze kroki w tym kierunku para zaczęła stawiać tuż po nagraniach.

Najważniejsze jest teraz to, żeby wyszło i zobaczymy. Jeżeli już szczerze rozmawiamy, to już pół roku starań mam za sobą. My działaliśmy cały czas od momentu powrotu z plany "Iron Majdan".

Jak wiadomo, swoich dwóch synów Małgorzata urodziła dzięki in vitro i teraz po raz trzeci zdecydowała się skorzystać z tej metody.

Rozenek wyznała, że z powodu starań o dziecko Majdanowie postanowili przesunąć nagrania programu "Iron Majdan":

Myślę, że wszyscy już wiedzą, o co chodzi. To są nasze plany rodzicielskie i to jest coś, do czego teraz cała moja praca zawodowa jest dostosowana - wyznała Małgorzata.

Gwiazda pytana o imię planowanego dziecka odpowiedziała tajemniczo:

Moje dzieci miały swoje imiona przypisane, jeszcze zanim ich pojawienie się na świecie było w planach. I to trzecie imię wciąż czeka.

Mamy nadzieję, że Małgosia i Radosław spełnią swoje największe marzenie. Trzymamy za nich kciuki!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Te gwiazdy zmieniły się przez lata w show-biznesie. Są wręcz nie do poznania! Możliwe, że niektóre nauczyły się lepiej malować, a inne skorzystały z pomocy chirurga plastycznego.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów