Małgorzata Rozenek odwiedziła "DDTVN" w kosmicznie drogiej stylizacji. Sam zegarek kosztuje 74 tys. zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w kosmicznie drogiej stylizacji
Fotografia: instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan od zawsze darzyła miłością luksusy. Widać to szczególnie na jej Instagramie - to tam prezentuje eleganckie, często bardzo drogie stylizacje. Tym razem swoim strojem oczarowała widzów "Dzień Dobry TVN". Sam zegarek kosztował ponad 70 tys. złotych!

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o zbliżającym się finale programu "Projekt Lady". Celebrytka prowadzi go od lat i nadchodzące zakończenie sezonu z pewnością ją, jak i wszystkich widzów, mocno emocjonuje.

To był wspaniały i wzruszający sezon. Dziewczyny dały z siebie wszystko, nie odpuściły ani na minutę - mówiła przed dziennikarzami Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek w stylizacji wartej fortunę

Trzeba przyznać, że na wywiad Małgorzata ubrała się nadzwyczaj luksusowo. Jak podlicza Plotek.pl, sam złoty zegarek marki Rolex to koszt 74 tys. złotych. Torebka Velsantimo to kolejny 1 tys. złotych, a za okulary przeciwsłoneczne marki Gucci gwiazda musiała dać około 2 tys. złotych. Podstawą stylizacji był elegancki kombinezon, a całość dopełniły obcasy.

Małgorzata Rozenek
Fotografia: EastNews
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: EastNews/Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Małgorzata Rozenek z ogromnym dekoltem na Instagramie. "Ten giga biust to istna masakra"

To nie pierwszy raz, gdy Małgorzata Rozenek ubrała się tak luksusowo. Nawet jej bikini jest kosmicznie drogie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów