Małgorzata Rozenek nie wytrzymała: „Jest pewna granica godności, której nie można przekraczać”

Sandra Banach 13.06.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała zachowanie tabloidu, który nie dawał spokoju jej choremu byłemu mężowi. Gwiazda zdradziła także, jak czuje się Jacek Rozenek.

Od ponad dwóch tygodni mówi się o poważnych problemach zdrowotnych Jacka Rozenka. Aktor ma za sobą udar mózgu. Na szczęście, z ostatnich doniesień mediów wynika, że były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan w szybkim tempie wraca do formy sprzed choroby. Spekuluje się nawet, że już niedługo pojawi się na planie serialu „Barwy szczęścia”.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest oburzona skandalicznym zachowaniem tabloidu

W trudnych chwilach Jacek Rozenek może liczyć na byłą żonę – Małgorzatę Rozenek-Majdan. Gwiazda rozmawiała z portalem „Jastrząb Post” na temat decyzji całej rodziny dotyczącej choroby aktora. Ustalili, że nie będą opowiadać o tragedii, jaka ich spotkała. 

My ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy się wypowiadać na ten temat. To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu. Wszystko to, na co należy zwracać uwagę i był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała także skandaliczne zachowanie jednej z gazet, która wysłała fotoreporterów, aby z ukrycia zrobili zdjęcie choremu Jackowi Rozenkowi:

To jest dla dzieci bardzo trudna sytuacja, ale nie chcemy o tym za bardzo mówić, bo to jest dla nas bardzo trudne i tym trudniej było nam zrozumieć jedną z gazet, która zrobiła zdjęcia Jacka w szpitalu z ukrycia. Wydaje mi się, że jest pewna granica godności, której nie można przekraczać.

Celebrytka zdradziła także, jak aktualnie czuje się jej były mąż:

Ale jest lepiej. To jest ważne, że u Jacka jest lepiej.

My także trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia Jacka Rozenka.

Zobacz także: Małgosia Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna. Wzruszające słowa "Perfekcyjnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów