Stylizacja Rozenek nie spodobała się jej fanom. "Ktoś próbuje skopiować styl Rabczewskiej"

Hanna Skowron 01.09.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan podczas Top of the Top - Sopot Festival 2018
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Małgorzatę Rozenek i Dodę łączy nie tylko Radosław Majdan. Często zdarza im się pojawiać w identycznych stylizacjach. Ostatnio założyły taki sam komplet.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Doda nie mają najlepszych relacji. Czujni internauci natomiast zawsze potrafią wyłapać łączące je szczegóły. Tym razem zauważyli, że "Perfekcyjna" pokazała się w takim samym komplecie jak Rabczewska - długiej, kolorowej spódnicy i identycznym topie. To nie pierwsza taka sytuacja.

Małgorzata Rozenek i Doda w takich samych strojach

Niespełna tydzień temu Doda opublikowała zdjęcie, które zrobiła po koncercie w Zakopanem. Miała na sobie kolorowy komplet i zieloną ramoneskę. Zaledwie kilka dni później fotografię wrzuciła Małgorzata Rozenek, która obecnie przebywa z Radosławem Majdanem w Izraelu. Na spacer po Jerozolimie założyła identyczny komplet jak Doda. Czujni internauci zauważyli to i nie omieszkali poinformować jej o tym w komentarzach.

Przecież to jest kreacja Dody z koncertu! 

Żenada, znowu porównuje się do Dody, widać, że nie ma swojego stylu.

Po raz kolejny sukienka identyczna jak Dody... Po co się pani upodabnia do niej?

Pojawiły się nawet komentarze, że to Radosław Majdan wpływa na Małgorzatę, żeby upodobnić ją do swojej byłej żony.

A mi się wydaje, że to bardziej pan Radosław próbuje upodobnić obecną żonę do byłej. 

Niezależnie od tego, kto na kogo wpływa i kto kogo kopiuje, cała sytuacje wydaje się trochę zabawna. Zważywszy na to, że obie panie łączy mąż - obecny "Perfekcyjnej" i były Rabczewskiej. A która waszym zdaniem wygląda lepiej w tym komplecie? 

Zobacz także: Internauta pyta Dody, czy ta ogląda "Iron Majdan". Odpowiedź mistrzowska!

Wnętrza mieszkania Małgorzaty i Radosława Majdanów są bardzo luksusowe! Zobaczcie sami, jak mieszka jedno z najpopularniejszych małżeństw w Polsce.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów