Rozenek na zdjęciach z dzieciństwa. Na tych fotografiach można jej nie poznać

Katarzyna Leszczyńska 26.03.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan kocha zwierzęta, o czym pokazuje na każdym kroku. Pochwaliła się swoimi pupilami z dzieciństwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie często wprawia swoich fanów w osłupienie. Gwiazda od czasu do czasu publikuje bardzo odważne zdjęcia, które wywołują ogromne emocje wśród internautów. Ostatnio znów ich zaskoczyła, choć tym razem nieco mniej kontrowersyjnym zdjęciem. Można nawet rzec, że… uroczym.

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska na zdjęciu sprzed 19 lat! To stało się powodem do wspomnień jej fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie opublikowała fotografie z dzieciństwa. Na zdjęciu widzimy małą Małgosię, która smacznie śpi, a u jej nóg leży jamnik. Na kolejnej fotografii widzimy ją w towarzystwie owczarka niemieckiego. Widać, że Perfekcyjna od dziecka uwielbia psy.

Taka mnie jakaś melancholia dziś złapała. Miałam cudowne dzieciństwie, również dzięki naszym kochanym psom. Niutka i Drops – napisała Małgorzata Rozenek.

Gwiazda zapytała internautów, jak nazywały się ich psy z dzieciństwa, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem. Internauci w komentarzach wpisywali wspomnienia o swoich pupilach.

Małgorzata Rozenek-Majdan w dzieciństwie
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Internauci zachwyceni zdjęciami z dzieciństwa Rozenek

Choć przeważały oczywiście odpowiedzi na pytanie gwiazdy, wśród komentujących znalazły się również tacy internauci, którzy byli ciekawi dzieciństwa Rozenek. Wielu z nich pytało, ile gwiazda miała wówczas lat. Również tak niewinna fotografia stała się powodem do krytyki. Niektórzy postanowili wbić szpilę Perfekcyjnej.

Mała Małgonia.

Ile tu miałaś lat Małgosiu?

Widać po zdjęciu, to ponad 50 lat temu Małgosiu.

Ostatni komentarz nie należał do tych przyjemnych. Zwłaszcza, iż internauci zarzucają Rozenek, że oszukuje w kwestii wieku. Jak na razie Perfekcyjna nie odpowiedziała na ten komentarz, choć często odpowiada na krytykę.

Zobacz także: Internauta do Dody: Oglądasz "Iron Majdan"? Odpowiedź mistrzowska!

Małgorzata Rozenek-Majdan w dzieciństwie
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów