Małgorzata Rozenek opływa w luksusy! Zobaczcie, gdzie wybrała się na wakacje

Hanna Skowron 05.11.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną postanowiła wyskoczyć na długi weekend na mini wakacje w Polsce. Zobaczcie, w jakim "pałacu" nocowali!

Każda okazja do tego, żeby wyskoczyć za miasto i odpocząć jest dobra. Z takiego założenia wyszła Małgorzata Rozenek-Majdan. Zabrała ona męża i swoich dwóch synów na Mazury! Rodzina wypoczywała w przepięknej willi na Wzgórzach Dylewskich. Widok i cena za noc robią wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan na luksusowych wakacjach

Rozenek-Majdan uwielbia wyjeżdżać. Tym razem wybrała się na Mazury. Gwiazda wynajęła tutaj luksusową willę, czym pochwaliła się na Instagramie. Wnętrza robią wrażenie, ale jeszcze bardziej imponuje moc atrakcji, z których może korzystać rodzina Majdanów. Do dyspozycji mają stadninę koni, prestiżowe SPA, wypożyczalnię rowerów, basen, jacuzzi, saunę i wiele innych.Za taki luksus trzeba niestety zapłacić. Perfekcyjnej nie przeszkadza jednak, że noc w willi kosztuje... 2 tysiące złotych! Ale nic dziwnego - willa jest przepięknie urządzona, a do tego znajduje się w bajkowym otoczeniu mazurskiej zieleni. Podoba wam się taki luksus?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia luksusy! Zastanawialiście się kiedyś jak mieszka? Te wnętrza przyprawiają o zawrót głowy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów