Rozenek w odważnej sukience na konferencji. Fani: "Sztuczna lala"

Hanna Skowron 17.05.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się ostatnio na konferencji prasowej programu "Projekt Lady", który prowadzi. Wybrała na tę okazję oryginalną sukienkę. Niestety nie przypadła ona wszystkim do gustu.

Małgorzata Rozenek-Majdan wypłynęła na programie "Perfekcyjna Pani Domu". Następnie gwiazda zaangażowała się w kolejne projekty, dzięki którym ugruntowała swoją pozycję w polskim show-biznesie. Kropką nad i okazał się być jej kolejny program "Projekt Lady", który niebawem będzie miał swoją kontynuację.

Już za parę dni format wraca na ekrany, a w związku z jego premierą odbyła się właśnie konferencja prasowa. I to właśnie w niej wzięła udział Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej "Projekt Lady"

Rozenek-Majdan wzięła udział w konferencji poświęconej kolejnej edycji programu "Projekt Lady". Wybrała na tę okazję białą krótką sukienkę z prześwitującego materiału. Odważny wybór modowy Małgorzaty nie umknął uwadze jej fanów.

Pod fotografią stylizacji, którą sama zamieściła na Instagramie, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość z nich jest pozytywna i docenia odwagę Rozenek. Jednak pojawiły się też takie, z których jasno wynika, że tym razem przesadziła.

Sztuczna lala

Proponuję zmienić te sukienkę. Przecież masz lepsze

A jak wam się podoba ta stylizacja?

Gwiazdy dzielą się na Instagramie zdjęciami nie tylko ze względów prywatnych. Także doskonale w ten sposób zarabiają! Zobaczcie, które z nich najlepiej na tym wychodzą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów