Małgorzata Rozenek zaszalała ze stylizacją! Warkoczyki to dopiero początek. Spójrzcie na kozaki!

Małgorzata Rozenek-Majdan w samochodzie z różowymi warkoczykami na głowie
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan czasami lubi zaskoczyć swoich fanów stylizacją. Tym razem naprawdę zaszalała z okazji sopockiego festiwalu Top of the Top.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo stylową gwiazdą i zazwyczaj stawia na klasykę, od czasu do czasu lubi jednak zaszaleć ze stylizacją. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów najnowszymi zdjęciami na Instagramie. Wszystko dlatego, że pokazała się na nich w... różowych warkoczykach! Wielu zarzuciło jej, że jej fryzura nie jest stosowna do wieku. "Perfekcyjna" postanowiła jednak się tym nie przejmować i dobrała do włosów równie szałową stylizację.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w nowym wydaniu. Fani: "Włosy nie pasują do wieku"

Małgorzata Rozenek-Majdan w oryginalnych kozakach

Oryginalna fryzura i stylizacja Rozenek jest wynikiem obecności gwiazdy na festiwalu Top of the Top w Sopocie. Jej warkoczyki stały się powodem do sporu pomiędzy internautami. Jedni są zachwyceni różową fryzurą, inni zniesmaczeni.

Rozenek postanowiła odpowiedzieć internautom, którzy skrytykowali jej wygląd. Odniosła się przede wszystkim do komentarzy uderzających w jej wiek.

Jedyne "nie wypada", które szanuję, to to z cytatu Milana Kundery "tam, gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości" - napisała na Instagramie.

I potwierdziła swoje słowa szałową stylizacją na samym festiwalu. Rozenek na ściance w Sopocie pozowała w błękitnej, oversize'owej bluzie z kapturem, którą założyła zamiast sukienki. Do tego dobrała iście amerykańskie kozaki w dolary. Jedno jest pewne - jej stylizacja kontrastowała z żółtym dywanem.

A jak wam podoba się festiwalowa stylizacja Małgosi?

Zobacz także: "Perfekcyjna" wspomina początki związku z Majdanem. "Radek przyszedł wystrojony jak do ślubu, a ja... w podartych jeansach!"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na ściance podczas Festiwalu Top of the Top w Sopocie
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, jak dobrze znasz wiek polskich gwiazd.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, jak dobrze znasz wiek polskich gwiazd

EN_01333280_0431
Fotografia: Eastnews

1. Małgorzata Rozenek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów