Małgorzata Rozenek-Majdan o tym, czy jest gotowa na adopcję. "Łatwo pokochać swoje dziecko"

Małgorzata Rozenek-Majdan w granatowej koszuli z rozpuszczonymi włosami
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan starają się o dziecko. Media podały, że nie wykluczają adopcji. "Perfekcyjna" odniosła się do tych doniesień.

Małgorzata Rozenek-Majdan dawno już potwierdziła, że wraz z Radosławem Majdanem starają się o dziecko. Para zdecydowała się na metodę zapłodnienia in vitro. Rozenek przyznała jednak, że nie jest łatwo, w związku z czym ostatnio w mediach pojawiła się informacja, jakoby małżeństwo planowało adopcję dziecka. Do tej pory Małgorzata nie potwierdzała tych informacji. Teraz jednak postanowiła udzielić szczerego wywiadu, w którym odniosła się do tego.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na hejt w sieci. "Widziałam ją na żywo i jakoś tak pięknie nie wygląda"

Małgorzata Rozenek-Majdan adoptuje dziecko?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Ich wierni fani kibicują im w staraniach o dziecko. Gwiazda teraz opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie.

Okazuje się, że para dała sobie jeszcze dwie próby na posiadanie dziecka. A co jeżeli się nie uda?

W internecie ostatnio pojawił się news, że w przypadku, gdyby nie udało się z in vitro, Majdanowie są gotowi na adopcję. Małgorzata Rozenek teraz postanowiła potwierdzić te słowa i zdradziła, czym dla niej jest adopcja.

Bardzo często, działając charytatywnie, podróżuję i odwiedzam różne domy dziecka. (...) Ilość niewiarygodnych dzieci, wspaniałych dzieci, które czekają na rodziców, jest spora. I uważam, że adopcja też jest takim macierzyńskim przykładem największej miłości. Bo jest łatwo pokochać swoje dziecko, bo to jest nasze dziecko, więc trochę kochamy siebie przez to dziecko, widzimy siebie. (...) A jeżeli kocha się w ogóle dzieci, jesteś w stanie pomóc dziecku, które nie miało szczęścia w życiu, to to jest naprawdę taki cudowny rodzaj rodzicielskiej miłości. I absolutnie tego nie wykluczamy - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z "Plotkiem". 

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Chłopcy doskonale dogadują się z Radosławem Majdanem, para jednak chciałaby mieć wspólne dziecko. Trzymamy kciuki za ich plany!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała wnętrze mieszkania. Jej salon robi wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie schodzi z pierwszych stron prasy. Jeśli jesteś fanem "Perfekcyjnej" to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów