Małgorzata Rozenek-Majdan eksponuje duży ciążowy brzuszek. Fani żartują: "Tłusty czwartek dobrze wjechał"

Zuzanna Morska 21.02.2020
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Gwiazda zamieściła w sieci serię rozczulających zdjęć. Fani są zachwyceni.

Już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny zostanie mamą. Gwiazda, która zdobyła popularność dzięki takim programom telewizyjnym jak "Projekt Lady" czy "Perfekcyjna Pani Domu", nie może się nacieszyć swoim obecnym stanem.

"Perfekcyjna" zamieściła w sieci rozczulające zdjęcia, na których eksponuje spory ciążowy brzuszek. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, ile już przytyła w ciąży!

Małgorzata Rozenek eksponuje ciążowy brzuszek

Mimo tego, że Rozenek jest już w zaawansowanej ciąży, wciąż nie zwalnia tempa. Ostatnio w rozmowie z dziennikarzami "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że dotychczas przytyła w ciąży już 15 kg.

Gwiazda wciąż kończy rozpoczęte projekty i podejmuje się innych aktywności zawodowych. Nie zapomina jednak przy tym o odpoczywaniu i dbaniu o dziecko, które już niebawem przyjdzie na świat.

Niedawno "Perfekcyjna" zamieściła w sieci fotki, na których widać, jak relaksuje się na hotelowej huśtawce w towarzystwie syna.

Zawsze chodzę wcześnie spać, bo mój organizm potrzebuje co najmniej 9 godz. snu do regeneracji, teraz to minimum 10. Przykładam ogromną wagę do snu, bo to z niego czerpię siłę na kolejne wyzwania. Ten czas przed zaśnięciem jest dla mnie ważny, bo wtedy w spokoju własnej głowy, podsumowuję dzień i planuje następne. Takie spokojne, szczęśliwe wieczory to największa radość i siła. Coś czuję, że za jakiś czas, na jakiś czas będą tylko wspomnieniem. Dlatego korzystam - napisała pod zdjęciem.

Fani zachwycają się tymi fotkami, ale też delikatnie żartują sobie ze stanu Małgorzaty.

Tłusty czwartek dobrze wjechał.

Bije od pani ogrom spokoju i szczęścia, aż miło patrzeć.

Cudownie tam u was.

A jak wam się podoba Rozenek w takim domowym wydaniu?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów