Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem. Małgorzata Rozenek zaapelowała o pomoc do swoich fanów

Hanna Skowron 07.04.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

"Czas działa na naszą niekorzyść" - napisała "Perfekcyjna" na Instagramie.

Pierwsza żona Jacka Rozenka choruje na nowotwór i wymaga bardzo kosztownego leczenia. O pomoc dla Katarzyny Litwiniak zaapelował już jej syn Adrian. Teraz w walkę o życie kobiety zaangażowała się Małgorzata Rozenek.

Katarzyna Litiwniak zmaga się z rakiem piersi od trzech lat. W lutym tego roku usłyszała jeszcze bardziej druzgocącą diagnozę - pojawiły się przerzuty do kości. Okazało się, że choroba zaatakowała kręgosłup. Rokowania onkologa są niekorzystne, pojawiła się jednak możliwość leczenia terapią protonową.

Zobacz także: Były mąż Małgorzaty Rozenek spotyka się z młodszą partnerką. Co na ten temat sądzi "Perfekcyjna"?

Małgorzata Rozenek apeluje do fanów o pomoc dla Katarzyny Litwiniak 

Przez ostatnie lata Litwiniak sama ponosiła wszelkie wydatki, jednak teraz sytuacja przerosła jej możliwości finansowe. Była żona Jacka Rozenka i producentka telewizyjna potrzebuje 170 tysięcy złotych na leczenie w klinice w Monachium.

Syn zorganizował dla mamy specjalną zbiórkę pieniędzy, a teraz w akcję zaangażowała się Małgorzata Rozenek. "Perfekcyjna" opublikowała na Instagramie poruszający post, w którym apeluje do fanów o pomoc.

Uwaga ważne! Kilka dni temu, dotarła do nas wiadomość o walce z rakiem Kasi, mamy Adriana, bardzo ważnej dla mnie osoby - zaczęła wpis.

Potrzebna jest zarówno natychmiastowa terapia ratująca kręgosłup przed destrukcją, jak i bardzo kosztowna terapia hormonalna i stałe podnoszenie odporności. Jest jednak nadzieja. Istnieje możliwość przeprowadzenia terapii protonowej w klinice w Monachium, która powoduje wyniszczenie komórek rakowych w dużych skupiskach. (...) Kasia została zakwalifikowana, jedyną przeszkodą są pieniądze. Zostało tylko kilka tygodni, aby zebrać 170 000 zł. Tutaj czas działa na naszą niekorzyść, a bez zebranej całkowitej kwoty leczenie się nie rozpocznie. (...) Wierzę, że na ten profil wchodzi wiele dobrych i wrażliwych na cierpienie drugiego człowieka ludzi - podsumowała swój apel Rozenek.

Numer konta fundacji, gdzie można wpłacać pieniądze na leczenie Katarzyny Litwiniak, można znaleźć TUTAJ.

Zobacz także: Jacek Rozenek ma poważne problemy ze zdrowiem? Aktor trafił do szpitala!

Te gwiazdy bardzo się zmieniły. Jak teraz wyglądają?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów