Małgorzata Rozenek-Majdan zniknęła z Instagrama! Co się stało?

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie z jelonkiem na kanapie z narzutą we flagę Wielkiej Brytanii
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym bardziej zaskoczyła wszystkich, pisząc, że znika z Instagrama. O co chodzi?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest gwiazdą bardzo aktywną w mediach społecznościowych. Codziennie na Instagramie publikuje zdjęcia i stories, żeby być w kontakcie ze swoimi fanami. Tym bardziej jednym z najnowszych postów zaskoczyła wszystkich. Małgorzata Rozenek opublikowała grafikę, pod którą napisała, że znika z Instagrama! Przez moment byliśmy w szoku, ale potem zaczęliśmy się zastanawiać, o co w tym poście tak naprawdę chodzi.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła metamorfozę! Zaszalała z długością włosów! Co na to jej mąż? 

Małgorzata Rozenek-Majdan znika z Instagrama?!

W przypadku innych może bylibyśmy skłonni nieco bardziej w to uwierzyć, zniknięcie z Instagrama Małgosi jest jednak mało wiarygodne. O co tak naprawdę chodzi w jej najnowszym poście?

"Perfekcyjna" opublikowała czerwoną grafikę z biało-różowym kołem i literką "U" po środku. Pod zdjęciem dodała wymowny post.

Chwilowo znikam z Instagrama. Wrócę później - napisała.

Okazuje się, że ten post ma wyjątkowy przekaz. Rozenek w ten sposób chce zachęcić swoje obserwatorki do badania USG piersi. Na podanej przez nią stronie można umówić się na wizytę do dowolnego lekarza. Wystarczy, że wpiszemy miejscowość, a wyskoczą nam proponowane gabinety.

Fanki Rozenek są pod wrażeniem jej zaangażowania. Same również podzieliły się z gwiazdą informacją o swoich badaniach.

Pani Małgosiu, uwielbiam panią za wszystko! 

Ogromny plus za przekonywanie kobiet do badań. 

Badajmy się dziewczyny!

A dla tych, którzy przestraszyli się długiej nieobecności Małgosi na Instagramie, mamy dobre wieści. Rozenek zamieściła już nowe zdjęcie, więc jej zniknięcie dosłownie było "chwilowe".

Zobacz także: Jennifer Aniston zadebiutowała na Instagramie! Na pierwszym zdjęciu "Przyjaciele" w komplecie

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie schodzi z pierwszych stron prasy. Jeśli jesteś fanem "Perfekcyjnej" to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów