Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła termin porodu! Ujawniła też, że boi się koronawirusa

Zuzanna Morska 18.03.2020
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Ciężarna "Perfekcyjna Pani Domu" w tym trudnym i szczególnym okresie stara się o siebie dbać. Dzieli się na Instagramie poradami na temat ciąży, pielęgnacji i zdrowia. Przy okazji zdradziła termin porodu!

W grudniu Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Celebrytka wraz z mężem już niebawem zostaną rodzicami! Będzie to pierwsze dziecko pary i jednocześnie trzeci synek Rozenek, która wychowuje też dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa.

Jeszcze miesiąc temu gwiazda w pełni cieszyła się błogosławionym stanem. Teraz jednak sen z powiek spędza jej sytuacja na świecie - koronawirus dopada coraz więcej osób i sieje ogromne spustoszenie. Rozenek-Majdan podzieliła się z fankami na temat dbania o siebie w ciąży w tej trudnej sytuacji. Przy okazji zdradziła też termin porodu!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła termin porodu

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zastosować się do wszelkich środków ostrożności, które pomogą ochronić zdrowie jej i jej bliskich. Słucha ona porad specjalistów, którzy opowiadają jej o wpływie koronawirusa na kobiety w ciąży.

"Perfekcyjna" podzieliła się ze swoimi obserwatorkami tą wiedzą. Opublikowała post, w którym zachęca do zapoznania się z wytycznymi międzynarodowych towarzystw naukowych. 

Dziewczyny na swoje story i w bio wrzuciłam link do artykułu fundacji "Rodzić po ludzku" dotyczący zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje. Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie - napisała gwiazda.

Przy okazji zdradziła też termin porodu!

Ja też czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne, co możemy zrobić, to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie. Wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii - dodała.

Pod postem Małgorzaty pojawiło się wiele ciepłych słów wsparcia. My też mamy nadzieję, że to szaleństwo niedługo się skończy.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów