Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła płeć dziecka! Udzieliła pierwszego wywiadu po ogłoszeniu informacji o ciąży

Zuzanna Morska 24.12.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Gwiazda wraz z mężem udzieliła wywiadu dla "Dzień Dobry TVN". To pierwsze wystąpienie Rozenek od czasu ogłoszenia ciąży!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się dziecka. Szczęśliwi przyszli rodzice podzielili się tą radosną nowiną w połowie grudnia. Będzie to pierwsze dziecko pary, ale już trzecie dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan, która wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa.

Para długo starała się o dziecko i nie kryje zachwytu nad tym, że w końcu się udało. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" przyszli rodzice opowiedzieli co nieco na temat ciąży i zdradzili płeć dziecka!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła płeć dziecka

Od kiedy Małgorzata Rozenek wyszła za mąż za Radosława Majdana, nie kryła się z tym, że myśli o powiększeniu rodziny z ukochanym. Gwiazda wychowuje dwóch synów - Tadeusza i Stanisława - z poprzedniego małżeństwa. 

Para w końcu doczekała się upragnionej ciąży i podzieliła się radosną nowiną z fanami. Od tamtej pory sympatycy Rozenek czekają na kolejne informacje w sprawie ciąży. Gwiazda wraz z mężem udzieliła wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła trochę więcej szczegółów ciąży.

Małgorzata przyznała, że ma ciążowe zachcianki, a dumny przyszły tata spełnia je bez mrugnięcia okiem. Rozenek dodała też, że choć minął pierwszy trymestr, już sporo przytyła.

Sporo przytyłam w pierwszym trymestrze. Nie wstydzę się tego, że jestem typem mamy, która w ciąży jest pełna. Mam taką budowę, że od początku mam spory brzuch. Tak było też ze Stasiem i Tadziem - wyznała.

Przy okazji tej wypowiedzi wtrącił się także jej mąż Rozenek-Majdan.

To jest duży chłopiec! - wyznał szczęśliwy tata i tym samym zdradził płeć dziecka.

Para w wywiadzie przyznała też, że ma już wybrane imię dla dziecka, ale nie chce na razie zdradzać, jak będzie ono brzmiało. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na narodziny syna Majdanów. Ich dziecko przyjdzie na świat w czerwcu 2020 roku.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów