Małgorzata Rozenek-Majdan dostała propozycję zagrania głównej roli w filmie sensacyjnym. Zdjęcia ruszają jesienią

Małgorzata Rozenek uśmiecha się
Fotografia: EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi zaskakiwać. Tym razem jej menager potwierdził doniesienia o tym, że otrzymała propozycję filmową. Trwają rozmowy. 

W życiu trzeba spróbować wszystkiego. Wie o tym zwłaszcza Małgorzata Rozenek-Majdan, która uwielbia nowości i pokazywała nam już różne swoje oblicza. Teraz przyszedł czas na kino? Według najnowszych doniesień Perfekcyjna otrzymała propozycję zagrania w filmie sensacyjnym i to głównej roli! Te doniesienia potwierdził natomiast menager aktorki.

Zobacz także: Nad tą fryzurę Rozenek stylista pracował 5 miesięcy. Internautki nie zostawiły na niej suchej nitki

Małgorzata Rozenek zagra w filmie

W ostatnim numerze magazynu "Party" ukazała się informacja o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan zagra główną rolę w filmie. Będzie to kino sensacyjne, a za stworzenie tej produkcji odpowiadają twórcy takich filmów jak: "Listy do M." oraz "Chemia".

Producenci dostrzegli Małgosię na planie jednej z reklam. Spodobały im się jej luz i naturalność. Zaproponowali jej rolę przebojowej kobiety, która pod wpływem miłości do mężczyzny całkowicie zmienia swoje życie – możemy przeczytać w gazecie.

Okazuje się, że doniesienia magazynu są prawdziwe. W tej sprawie wypowiedział się już menager Małgorzaty Rozenek, Wiktor Krajewski.

Rzeczywiście, Małgorzata otrzymała propozycję filmową. Otrzymaliśmy scenariusz i jesteśmy w fazie wstępnych rozmów – powiedział w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Według doniesień zdjęcia do filmu mają ruszyć jesienią. Już nie możemy doczekać się informacji o produkcji i mamy nadzieję, że Małgorzata Rozenek ostatecznie zdecyduje się w nim wystąpić.

Zobacz także: Internauci krytykują Majdanów. "Jakbyście się normalnie ubrali na grzyby, nic by się nie stało

Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów