Małgorzata Rozenek z dużym brzuszkiem! Wspomina, ile przytyła w poprzednich ciążach

Małgorzata Rozenek-Majdan w dużej, puchowej, różowej kurtce
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Pamiętacie, jak gwiazda wyglądała z dużym brzuszkiem ciążowym? "Perfekcyjna" zdradziła, ile przytyła w dwóch poprzednich ciążach.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już za kilka miesięcy zostaną rodzicami! Nie jest to jednak pierwsza ciąża "Perfekcyjnej". Ich radosna informacja stała się powodem do tego, żebyśmy przypomnieli, jak Małgosia wyglądała w poprzednich ciążach z dużym brzuszkiem! Rozenek w jednym z wywiadów zdradziła nawet, ile przytyła w poprzednich ciążach! Jesteśmy niezwykle ciekawi, czy tym razem będzie podobnie. Zobaczcie sami, jak wyglądała!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan z dużym brzuszkiem! Ile przytyła w ciąży?

W polskim show-biznesie jest prawdziwe baby boom! Niedawno ciążę ogłosiła Anna Lewandowska. Również Borys Szyc zdradził, że będzie ojcem. Teraz przyszedł czas na Małgosię i Radka Majdanów.

Wszyscy z radością oczekujemy trzeciego dziecka Rozenek. A czekając przypominamy sobie, jak Małgosia wyglądała w poprzednich ciążach

W jednym z wywiadów gwiazda zdradziła nawet, ile przytyła w poprzednich ciążach

W każdej ze swoich ciąż tyłam 30 kg. Wracałam ze szpitala do domu z brzuchem wielkości siódmego miesiąca. I z takim brzuchem przez następne kilka miesięcy bardzo mozolnie walczyłam - zdradziła Rozenek w rozmowie z "Party".

Teraz gwiazda jest w trzeciej ciąży i promienieje! A pamiętacie, jak wyglądała z dużym brzuszkiem? Poniżej jej zdjęcie z 2010 roku, gdy była w drugiej ciąży.

Zobacz także: Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie wspierał byłą żonę?

Małgorzata Rozenek z dużym brzuszkiem ciążowym w 2010 roku
Fotografia: Piotr Blawicki/Reporter/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie schodzi z pierwszych stron prasy. Jeśli jesteś fanem "Perfekcyjnej" to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów