Majdanowie dziękują za gratulacje. Małgosia wrzuciła wzruszający post o ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan w puchowej, różowej kurtce i czapce i Radosław Majdan w złoto-czarnej kurtce przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie
Fotografia: Instagram/Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. W komentarzach pod postami jej i Radosława posypały się gratulacje! "Perfekcyjna" podziękowała wzruszającym postem o ciąży.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan potwierdzili wczoraj, że spodziewają się upragnionego dziecka. W komentarzach pod ich postami posypały się gratulacje od zachwyconych fanów, ale również od innych gwiazd. Majdanowie postanowili wszystkim podziękować. Z tej okazji Małgosia opublikowała niezwykle poruszający wpis, w którym napisała piękne słowa na temat swojej ciąży. Również Radosław opublikował podziękowania dla fanów.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan wzruszająco o ciąży

Małgorzata i Radosław Majdanowie od dłuższego czasu starali się o dziecko. Teraz ogłosili radosną wiadomość

Jako pierwszy informacje o dziecku Majdanów podał zespół I.R.A. Para następnie potwierdziła te doniesienia przy pomocy swoich postów na Instagramie.

To bardzo piękny czas dla naszej rodziny, szczególnie, że przyszły tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom - napisała wówczas Małgosia.

W komentarzach pod ich postami pojawiły się gratulacje od strony fanów i innych gwiazd. Swoje życzenia postanowili złożyć m.in.: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Hanna Lis oraz Anna Dereszowska

Majdanowie postanowili podziękować za gratulacje i życzenia pięknymi postami. Tym samym Małgorzata Rozenek napisała wzruszające słowa na temat swojej ciąży.

Dziękujemy wam bardzo serdecznie za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa. Dziękujemy, że razem z nami dzielicie ten niezwykle ważny dla nas czas. Marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza. Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy was bardzo, bardzo serdecznie - napisała przyszła mama.

Również Radosław Majdan podziękował za gratulacje pięknym postem

Dziękujemy za tak wiele gratulacji i życzeń oraz za to, że dzieliliście tę radość razem z nami. Pozdrawiamy was wszystkich bardzo serdecznie - napisał.

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do tych gratulacji. Cieszymy się szczęściem Gosi i Radka.

Zobacz także: Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie wspierał byłą żonę?

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie schodzi z pierwszych stron prasy. Jeśli jesteś fanem "Perfekcyjnej" to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów