Wyprzedaż szafy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wiemy, co będzie można kupić

Sandra Banach 22.11.2019
Małgorzata Roznek-Majdan
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Dochód ze sprzedaży odzieży oraz torebek Małgorzata Rozenek-Majdan przekaże na szczytny cel.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Jej ubrania oraz torebki podobają się wielu kobietom. „Perfekcyjna” postanowiła, że rzeczy, których nie nosi, wystawi na sprzedaż. Zebrane pieniądze gwiazda chce przekazać swojej fundacji zajmującej się edukacją i pomocą dla par, które mierzą się z problemem niepłodności.

Małgorzata Rozenek-Majdan wyprzedaje swoje rzeczy

Małgorzata Rozenek-Majdan prawie zawsze wygląda rewelacyjnie. Jej kreacje nieraz robiły furorę. Z pewnością fanki stylu prowadzącej „Projekt Lady” czekają na możliwość kupienia ubrań Małgosi.

Na instagramowym koncie żony Radosława Majdana pojawił się post, w którym Małgosia zapowiada wyprzedaż swojej szafy. Gwiazda zdradziła, że chce sprzedać ubrania od znanych projektantów i dużych marek, a także pochodzące z sieciówek.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaznaczyła, że pieniądze, które uzyska ze sprzedaży swoich rzeczy przekaże na pomoc parom, które zmagają się z problemem niepłodności.

Kochani szykuję wyprzedaż mojej szafy, duże marki, nasi projektanci i rzeczy z sieciówek, wszystko w bardzo dobrym stanie. Całość dochodu zasili konto mojej fundacji, która zajmuje się edukacją i pomocą dla Par mierzących się z problemem niepłodności.

Nam ta akcja bardzo się podoba, a wam?

Zobacz także: Radosław Majdan szczerze o swojej więzi z synami Rozenek. "Relacje między nami były mocno ustawione"

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Powodzenia!

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów