Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała imię dla syna! Wiemy, jak brzmi

Zuzanna Morska 26.02.2020
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazda w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradził, jak będzie miał na imię jej synek.

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo znowu zostanie mamą. Gwiazda TVN-u spodziewa się trzeciego synka. Będzie to też pierwsze dziecko jej męża, Radosława Majdana. Wspólnie bowiem wychowują dwóch synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa - 14-letniego Stasia i 10-letniego Tadka .

Gwiazda nie może się doczekać przyjścia na świat syna i przygotowuje się do tego ważnego momentu. Okazuje się, że ma też wybrane imię. I wiemy, jak będzie ono brzmiało!

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała imię dla syna

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze w grudniu podzieliła się z fanami informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Niedługo później wraz z mężem udzielili oni wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym zdradzili, że oczekują przyjścia na świat synka.

Wówczas gwiazda zdradziła, że myślą z mężem o tradycyjnym imieniu dla syna. Rozenek pojawiła się we wtorek na prezentacji wiosennej ramówki telewizji TVN i tam miała zdradzić dziennikarzom portalu Jastrząb Post, jak będzie miał na imię jej synek.

Serwis podaje, że Majdanowie wybierają już imię i trzeci syn ma otrzymać imię Edward.

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów