Małgorzata Rozenek-Majdan wstawiła zdjęcie z mężem z łóżka. Fani krytykują przez ten jeden szczegół

Katarzyna Leszczyńska 07.11.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Części internautów zdjęcie nie przypadło do gustu. 

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że lubi wstawiać na portale społecznościowe zdjęcia, na których pokazuje swoje życie prywatne. Każdego dnia publikuje też posty, w których życzy swoim fanom miłego dnia. Ostatnie z tego typu zdjęć jednak nie przypadło do gustu wszystkim obserwatorom Perfekcyjnej Pani Domu.

Na fotografii widzimy Małgorzatę i jej męża Radosława Majdana zaraz po przebudzeniu. Zdjęcie zostało wykonane na łóżku hotelowym, ponieważ para aktualnie przebywa w podróży służbowej, podczas której pracują nad tajemniczym projektem. Gwiazda TVN-u napisała w jednym z komentarzy, że nie ma na sobie makijażu, co wzbudziło podejrzenie fanów.

Internauci krytykują zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Okazało się, że Internauci tym zdjęciem nie są zachwyceni. Wyrazili zaniepokojenie, że para wygląda, jakby była pokłócona. Oprócz tego wielu komentujących zarzuciło Małgorzacie, że wygląda zbyt perfekcyjnie, jak na zdjęcie zrobione zaraz po przebudzeniu. Jeszcze innych po prostu zniesmaczyło tak prywatne zdjęcie, wstawione przez Małgorzatę.

Po co takie bardzo prywatne zdjęcia z łóżka publikować? Niesmaczne... Państwo RM stracili już poczucie klasy.

Wszystko jest na sprzedaż… Cytując klasyka.

A ja się czuję troszkę zdegustowana tym powitaniem prawie w negliżu.

Perfekcyjna pani domu wstaje od razu ze zrobionymi włosami.

Biedny ten Radek... Jak mebel.

Wielu fanów zarzuca Małgorzacie i Radosławowi, że sprzedają swoją prywatność. To nie pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy na małżeństwo wylała się fala krytyki. Z okazji Halloween Małgorzata wstawiła zdjęcie w przebraniach, które również nie spodobały się internautom.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów