Małgorzata Rozenek-Majdan w koszulce z błędem! Fani bezlitośni

Julita Buczek 01.10.2018
rozenek majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Były kubki z błędem ortograficznym, teraz przyszła kolej na koszulki!

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem w koszulce z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że projektant popełnił błąd w napisie, który zaprojektował.

Koszulka z błędem od Jemioła za 250 złotych

Ostatni pokaz Jemioła zgromadził prawdziwy tłum celebrytek, a hasłem przewodnim było "Believe in Your Power". Jak się okazało, projektant wyprodukował również T-shirty z motywującym hasłem. Problem w tym, że projektant nie zauważył błędu w zdaniu nadrukowanym na koszulce. T-shirt powędrował do Małgorzaty Rozenek-Majdan, a gwiazda chętnie zapozowała w nim na Instagramie. Sprawdziliśmy koszulki w sklepie internetowym projektanta, tam już nie ma błędu. Widocznie pierwsza partia, która była przeznaczona dla celebrytek pojawiła się z literówką.

Komentarze fanów na Instagramie

Pod zdjęciem wywiązała się prawdziwa burza! Fani nie zostawili na obojgu suchej nitki. Niestety żadne z celebrytów nie odpowiedziało jeszcze na zaczepne komentarze.

Mam pytanie... czy Jemioł specjalnie robi te błędy (tak piszemy believe) czy to jest zamierzone?!

No cóż, to chyba jednak dziwne, że sklep internetowy p. Jemioła sprzedaje koszulki bez błędu, a te gratisowe, które mają służyć promocji, są z błędem. A pozwolę sobie zauważać, że tę agresywną złą energię, którą Pani emanuje, można zużyć w lepszym celu niż zarabianie na opinię „najlepszej” u pani Rozenek - np. bezdomne psy czekają na spacery w schroniskach. Pozdrawiam. - pisze jedna z internautek

Błąd na koszulce jest celowy? Taki znak rozpoznawczy?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów