Rozenek-Majdan jest w ciąży? Nowe zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Hanna Skowron 14.11.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Sama zainteresowana nie komentuje doniesień, ale fani już jej gratulują!

Od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej doniesień na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda od zawsze podkreślała, że chciałaby mieć kolejne dziecko. Plotki podsycają najnowsze zdjęcia Małgorzaty. Niedawno pojawiła się ona wraz z mężem na kolacji charytatywnej w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Zdjęcia z tego wydarzenia mówią same za siebie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?

Jak podaje portal Onet Małgorzata i Radosław Majdanowie wybrali się do Ustki na kolację charytatywną. Podczas wydarzenia poprowadzili też zbiórkę pieniędzy na rzecz potrzebujących. W czasie wystąpienia parze zrobiono mnóstwo zdjęć. Małgorzata Rozenek-Majdan przez większość czasu zasłaniała się podkładką. I już ten fakt pobudził wyobraźnię fanów.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek opływa w luksusy! Zobaczcie, gdzie wybrała się na wakacje

Wątpliwości rozwiewa zdjęcie Rozenek-Majdan, na którym stoi bokiem. Widać na nim zaokrąglony brzuszek Perfekcyjnej Pani Domu! Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo gratulacji i pozytywnych komentarzy fanów.

Śliczny brzuszek

Co się kryje pod torebką? ;)

Gratulacje!!!

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Małgorzata Rozenek-Majdan ma już dwóch synów, którzy mają tradycyjnego polskie imiona - Stanisław i Tadeusz. Myślicie, że przy trzecim dziecku "zaszaleje"? Zobaczcie, jak oryginalne imiona potrafią nadawać polskie gwiazdy swoim dzieciom!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów