Rozenek w samym bikini relaksuje się na wakacjach. Internauci: "Jakby ktoś jakiś retusz zrobił"

Hanna Skowron 28.12.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Pod najnowszym zdjęciem Rozenek-Majdan pojawiły się dociekliwe komentarze fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan od razu po świętach Bożego Narodzenia wybrała się na upragnione wakacje. Portal Onet podaje, że gwiazda wyjechała aż na Zanzibar. Fani jednak wciąż dopytują o magiczny zakątek, który pojawił się na najnowszych zdjęciach Rozenek. 

Gwiazda od razu podzieliła się w sieci zdjęciem z egzotycznego kraju. Widać, że w pełni się relaksuje i odpoczywa. Uwagę fanów zwrócił jednak skąpy strój Rozenek i... retusz zdjęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach

Małgorzata pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym pozuje w skąpym bikini. Uwagę zwraca jej nienaganna figura. Część zachwyconych fanów okrzyknęła ją figurą 20-latki. Jest jednak też taka część internautów, którzy dopatrzyli się na zdjęciu retuszu.

Po pierwsze Małgorzata rozwiała ewentualne wątpliwości związane z tym, czy jest w ciąży. Ale okazuje się, że przy zdjęciu i tak mogła nieco kombinować.

Patrząc nad deską widać zaokrąglenie, nie widać całego brzucha, bo jest zakryty. Na drugim zdjęciu wydaje się, jakby ktoś jakiś retusz zrobił na tym brzuchu, bo jakiś taki z bliska jakby dwa kolory

Matki widzą

A wam się wydaje, że coś tu jest nie tak?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów