Rozenek topless i w prześwitujących stringach na wakacjach. Zdjęcie skomentował jej mąż

Zuzanna Morska 17.07.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną przebywa obecnie na wakacjach we Francji. Ostatnie zdjęcie z ich wypoczynku niewiele pozostawia wyobraźni. Sami zobaczcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Jej programy mają dużą oglądalność, a konto "Perfekcyjnej" na Instagramie śledzi prawie 1 mln osób! To tutaj Rozenek zamieszcza zdjęcia dotyczące zarówno życia zawodowego, jak i życia prywatnego.

Teraz gwiazda wypoczywa z mężem i synami na południu Francji. I wrzuca do sieci pikantne zdjęcia, na których pozuje w kusym bikini albo topless. Jej ostatnia fotografia szczególnie przypadła do gustu fanom. A także Radosławowi Majdanowi!

Małgorzata Rozenek-Majdan topless na zdjęciu z wakacji

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zaprezentować, jak zażywa kąpieli słonecznych na pontonie. Towarzyszył jej... pies George! Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje w prześwitujących stringach. Obok niej wyleguje się ukochany buldog angielski.

Fotografia przypadła do gustu obserwatorom "Perfekcyjnej Pani Domu". Pod fotką pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Najwięcej dotyczyło oczywiście... George'a!

George widać ma we krwi opalanie i chillowanie na materacu.

George tylko spanko, opalanko z panią na wywczasie.

Gosiu pozazdrościć figurki i zdjęć!

Zdjęcie skomentował też Radosław Majdan!

Moje dwie kochane mordki.

A jak wam się podoba Rozenek-Majdan na zdjęciu?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów