Rozenek-Majdan zdobyła się na odważne wyznanie. "Poroniłam ciążę w 11. tygodniu"

Zuzanna Morska 30.01.2020
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła Agacie Młynarskiej szczerego wywiadu. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo zostanie mamą. Gwiazda urodzi chłopca - będzie to jej trzeci synek, ale też pierwsze dziecko jej męża, Radosława Majdana.

Para nie może się doczekać przyjścia na świat maluszka. Zakochani starali się o to bowiem od kilku lat. W końcu pomogła im metoda in vitro. Starania były stresujące dla Małgorzaty Rozenek-Majdan - dwa razy straciła ciążę. W tym jedną bliźniaczą. Opowiedziała o tym w wywiadzie z Agatą Młynarską.

Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła bliźniaczą ciążę

Małgorzata Rozenek-Majdan ma ostatnio ręce pełne roboty - otwiera właśnie fundację, która będzie pomagała osobom zmagającym się z niepłodnością. Przy okazji tego projektu prezenterka udzieliła wywiadu Agacie Młynarskiej w studiu Discovery.

Właśnie tutaj rozmawiały one o zapłodnieniu metodą in vitro, dzięki której gwiazda doczekała się dwóch synów, a trzeci jest właśnie w drodze. Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że droga do zajścia w ciążę była dla niej bardzo trudna i nerwowa. Przyznała przy okazji, że ma za sobą traumatyczne przeżycia w postaci poronienia.

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza - wyznała.

Całe szczęście teraz wszystko idzie po myśli prezenterki i już niebawem będzie się cieszyć narodzinami trzeciego syna. Trzymamy kciuki, aby wszystko poszło dobrze.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko przez to, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów