Rozenek-Majdan pokazała nowe zdjęcia Henia. Fani: "Ziewające maluchy są takie słodkie"

Zuzanna Morska 17.07.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Gwiazda pokazała fotki, które zrobiono jej w przerwie od pracy. W takich momentach towarzyszy jej najmłodszy synek.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław w czerwcu zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich synek Henryk. Wyczekiwany maluch wywrócił ich życie do góry nogami i cały czas poświęcają na opiekę nad nim.

Rozenek-Majdan powoli jednak wraca też już do pracy. Gwiazda pojawiła się na planie programu "Projekt Lady", ale to wcale nie oznacza, że musiała się przez to rozstać z synkiem. Ostatnie zdjęcia pokazują, że maluszek towarzyszy mamie w każdej możliwej chwili. A fani nie mogą się na niego napatrzyć.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nowe zdjęcia Henia

Instagramowy profil Małgorzaty opanowały w ostatnich miesiącach zdjęcia Henryka. Gwiazda pokazuje, jak jej synek rośnie i jak spędzają wspólnie czas.

Na ostatnich fotografiach mamy okazję zobaczyć synka gwiazdy, jak towarzyszy jej w pracy. Czas pomiędzy zdjęciami spędzają razem.

W garderobie, w przerwie między ujęciami, łapiemy każdą chwilę razem. Henryk co prawda wygląda na znudzonego, ale ja kocham ten czas, #gangmajdana też nie narzeka - napisała Rozenek pod fotkami.

Przy okazji "Perfekcyjna Pani Domu" zwróciła uwagę na poważny problem, jakim jest złe traktowanie zwierzaków. I jak ważna jest pomoc ze strony każdego ochotnika, każdej organizacji zajmującej się na co dzień ratowaniem czworonogów.

Fani nie mogą napatrzyć się na małego Henia, który został uchwycony na zdjęciach w trakcie ziewania.

Ziewające maluchy są takie słodkie.

Jaki ten Henio to słodzinek.

Śliczny synuś.

Uroczy obrazek, prawda?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach możecie dostrzec gwiazdy z ich młodszymi wcieleniami.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów