Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała ciążowy brzuszek! Jest już całkiem spory

Zuzanna Morska 27.12.2019
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Szczęśliwa przyszła mama pokazała urocze zdjęcie z mężem. Na fotografii widać całkiem duży ciążowy brzuszek!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław już niedługo zostaną rodzicami! Para ogłosiła radosną nowinę w połowie grudnia i od tamtej pory nie kryje się ze swoim szczęściem. Na profilach pary w mediach społecznościowych pojawiają się co i rusz nowe zdjęcia. A fani ze zniecierpliwieniem czekają aż będą mogli zobaczyć rosnący ciążowy brzuszek gwiazdy.

Rozenek-Majdan zamieściła ostatnio w sieci fotkę, na której pozuje z mężem. W końcu pokazała także całkiem spory ciążowy brzuszek!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała ciążowy brzuszek

Jak podaje portal Onet, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan udzielili ostatnio wywiadu, w którym potwierdzili, że ich dziecko przyjdzie na świat w czerwcu 2020 roku. Zdradzili także płeć maluszka - para spodziewa się syna!

Będzie to już trzeci syn Rozenek-Majdan, ale dopiero pierwsze dziecko jej męża. Gwiazda ma bowiem dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Przyszli rodzice nie mogą doczekać się narodzin maluszka. Teraz jednak cieszą się błogosławionym stanem Małgorzaty.

"Perfekcyjna" zamieściła ostatnio w sieci urocze zdjęcie, na którym pozuje z mężem przy choince. Ukochany przytula Małgorzatę Rozenek-Majdan, a ona czule gładzi się po ciążowym brzuszku. Ma on już całkiem spore rozmiary!

Zdjęcie zostało opatrzone podpisem: "W oczekiwaniu na pierwsze kopnięcie ⚽️ #wdzięczność #miłość #szczęście To były piękne święta". A fani nie mogą przestać się nim zachwycać.

Jak pięknie!

Cudowne zdjęcie.

Cieszcie się sobą - piszą w komentarzach.

Trzeba przyznać, że Rozenek w ciąży wygląda kwitnąco. Jak wam się podoba na tym zdjęciu?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów