Małgorzata Rozenek-Majdan pogodziła się z Magdą Mołek na wizji. "O co mi wtedy chodziło?"

Marianna Bereza 11.10.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Piotr Molecki/East News

5 lat wcześniej panie poróżniły się w programie. Jak skomentowały tamto zajście?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Magda Mołek kilka lat temu miały spięcie na wizji. "Perfekcyjna Pani Domu" na jedno z pytań zareagowała bardzo emocjonalnie. W końcu przyszedł czas na wyjaśnienie tamtej sytuacji. O co poszło?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma milion obserwujących na Instagramie. Śledzą oni poczynania zawodowe gwiazdy, ale także migawki z jej życia prywatnego. Kilka lat temu "Perfekcyjna Pani Domu" została zaproszona do programu Magdy Mołek. Między paniami doszło do spięcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokłóciła się z Magdą Mołek

Rozenek była gościem 15. sezonu "W roli głównej" Magdy Mołek. Panie poruszyły wiele tematów, m.in. dotyczących pracy i programu "Perfekcyjna Pani Domu". Dziennikarka zapytała prawniczkę m.in. o to, czy czuje się upokorzona sprzątaniem łazienek.

Małgorzata zareagowała emocjonalnie. Jej odpowiedź sugerowała, że pytanie bardzo ją dotknęło.

Nie, na planie programu nie. Ale czuję teraz, bo teraz ty próbujesz mam wrażenie to zrobić - powiedziała.

Po pięciu latach panie postanowiły przypomnieć widzom tamto zajście, a żona Radosława Majdana wyjaśniła, co ją wyprowadziło z równowagi.

Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię: "o co mi wtedy chodziło?". To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daję sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl "dlaczego ona uważa, że jestem złą matką?", mimo że to nie padło. To wszystko stało się w mojej głowie przez 30 sekund - wspominała.

Mamy nadzieję, że panie wszystko sobie już wyjaśniły i nie żywią do siebie urazy...

Zobacz także: Internautka krytykuje Rozenek: "Coraz mniejsze oczka i bardzo opuchnięta twarz". Gwiazda odpowiedziała

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów