Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz o ciąży. "Przyszły tata zwariował ze szczęścia"

Julita Buczek 16.12.2019
małgorzata rozenek-majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata postanowiła odnieść do pojawiających się w mediach informacji o jej trzeciej ciąży. 41-latka nie kryła wzruszenia w emocjonalnym wpisie, który opublikowała.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. Tę cudowną wiadomość przekazał Artur Gadowski podczas koncertu zespołu "IRA". Nagranie udostępnił na swoim instagramowym koncie Radosław Majdan, który w opisie filmiku napisał, że jest bardzo szczęśliwy.

Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać sama Małgorzata.

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje doniesienia o ciąży

Małgorzata postanowiła udostępnić na swoim instagramowym koncie to samo nagranie, które pojawiło się u jej męża dzień wcześniej. W opisie pod filmikiem odniosła się do całej sytuacji. Wyznała, że od kiedy jej życie się zmieniło, postanowiła przeznaczyć więcej czasu na odpoczynek. To z pewnością dlatego pojawiała się rzadziej na imprezach branżowych czy na zdjęciach w social mediach.

Takie piękne rzeczy wczoraj się działy, kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla naszej rodziny, szczególnie że przyszły tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje #IRA, że mamy w was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto, bo one się spełniają - napisała Małgorzata na swoim instagramowym koncie.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz także: Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z początków związku z Robertem!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów