Małgorzata Rozenek-Majdan ocenia reality show Górniak. Planuje je obejrzeć?

Małgorzata Rozenek-Majdan o show Edyty Górniak.
Fotografia: instagram.com @m_rozenek

Już teraz startuje nowy projekt Edyty Górniak - reality show "My Way". Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, co o nim myśli.

Małgorzata Rozenek-Majdan często publikuje na Instagramie zdjęcia i relacje z życia codziennego. Stara się nie pokazywać najbardziej prywatnych i intymnych chwil. Nie ukrywa jednak, że ważną częścią jej życia są dzieci - synowie Staś i Tadeusz. Czy zgodziłaby się wystąpić z nimi w reality-show? Znamy odpowiedź na to pytanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan o reality-show Edyty Górniak

Na występ z synem przed kamerami zdecydowała się inna gwiazda. Edyta Górniak będzie gwiazdą w najnowszym reality-show "My Way", które emitowane będzie na TVN. Będzie to również pierwszy raz, gdy nastoletni Allan pojawi się przed kamerami. Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowałaby się na podobny program?

Moi synowie są absolutnie przekochani, ale są też zajęci. To jest normalne, że mają szkołę i też bym chciała, żeby mieli takie normalne dzieciństwo. Oni mają takie w miarę normalne dzieciństwo i trochę nie widzę w tym wszystkim tego show-biznesu. Nawet jak mój syn, jak ma swojego Instagrama, to ma go zupełnie poza. Nie ma go jako on. Allan jest starszy niż moi synowie, więc on już może świadomie wziąć udział - wyznała Małgosia w rozmowie z reporterką "Jastrząb Post".

Rozenek nie krytykuje jednak pomysłu Edyty Górniak. Jest przekonana, że show zrobi prawdziwą furorę i nie może się doczekać, by co jakiś czas podejrzeć życie Edyty.

Na pewno to będzie bardzo, bardzo dobry kawałek, który warto będzie obejrzeć - podsumowała w wywiadzie.

A wy będziecie oglądać reality-show Edyty Górniak?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zapisała syna na nietypowe zajęcia pozalekcyjne

Jak dobrze znasz Małgorzatę Rozenek-Majdan? Sprawdź, na ile pytań potrafisz odpowiedzieć!

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów