Dramatyczne wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. "Puchnę w oczach i mam kłopoty ze snem"

Marianna Bereza 19.06.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazda opowiedziała o skutkach ubocznych terapii hormonalnej i niepokoju, jaki jej towarzyszy w staraniach o dziecko. 

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że od pewnego czasu razem z Radosławem Majdanem starają się o dziecko. Jedyna szansa prezenterki to in vitro. Dzięki tej metodzie "Perfekcyjna" jest już szczęśliwą mamą dwóch chłopców z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Niestety, taka terapia może nie przynieść rezultatu, a poza tym ma przykre skutki uboczne.

"Perfekcyjna" chciałaby po raz trzeci zostać mamą. Kwestia zapłodnienia in vitro wciąż budzi w Polsce skrajne emocje, dlatego Rozenek postanowiła napisać książkę. Chciałaby, aby publikacja "In vitro. Rozmowy intymne" sprowokowała do dyskusji na temat pozaustrojowego poczęcia bez powielania stereotypów i wykorzystywania tego tematu do walki politycznej.

Rozenek-Majdan o skutkach ubocznych in vitro

Gwiazda "Projektu Lady" zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że na skutek terapii znacznie przytyła. Rozenek waży 51 kg, ale przez kurację hormonalną jej waga sporo wzrosła. 

I pal licho, że moje ciało się zmienia, że puchnę w oczach i mam kłopoty ze snem - bo to są skutki uboczne terapii. To nie jest ważne! Jestem panią pączek! Ale i tak jestem szczęściarą, bo leczenie aż tak bardzo nie odbija się na moim samopoczuciu - wyznała w rozmowie z magazynem "Party".

Rozenek przyznała, że najtrudniejsza dla niej jest myśl o tym, że starania mogą nie przynieść upragnionego rezultatu.

Mamy z Radosławem założony taki deadline i... boję się, co będzie, gdy ta chwila nastąpi. Na razie działamy, ciągle powtarzam sobie, że to etap, który zakończy się sukcesem. Nie wiem, jak się zachowam, kiedy przyjdzie się skonfrontować z przykrą rzeczywistością. Bo to jest cholernie trudne - wyjawiła.

Podziwiamy gwiazdę za szczerość i trzymamy kciuki. Mamy nadzieję, że już niedługo Małgorzata ogłosi fanom radosną nowinę!

Zobacz także: Małgosia Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna. Wzruszające słowa "Perfekcyjnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów