Małgorzata Rozenek opowiada o in vitro na Instagramie. Fanka: "Trochę to żałosne". Gwiazda odpowiada

Julia Pandecka 04.10.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan z koczkiem na głowie i szarym szalikiem jedzie samochodem
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zaangażowaną propagatorką zapłodnienia in vitro. Ostatnio opublikowała post o konferencji dotyczącej tego tematu. Nie wszystkim się to spodobało.

Małgorzata Rozenek-Majdan mocno zaangażowała się w promowanie in vitro w polskim show-biznesie. "Perfekcyjna" wydała nawet swoją książkę na ten temat. Głośno mówi też o tym, że sama zdecydowała się na tę metodę zapłodnienia, zarówno przy pierwszych ciążach, jak i obecnie. Ostatnio na Instagramie opublikowała film, w którym promuje konferencję dotyczącą in vitro. Nie wszystkim fanom Rozenek jednak spodobał się sposób tej promocji.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o tym, czy jest gotowa na adopcję. "Łatwo pokochać swoje dziecko"

Małgorzata Rozenek odpowiada fance

Małgorzata Rozenek jest jedną z niewielu gwiazd, które głośno wypowiadają się na temat in vitro. Nie każdy z jej filmów i zdjęć spotyka się z aprobatą fanów.

Ostatnio "Perfekcyjna" opublikowała wideo, na którym promuje konferencję dotyczącą in vitro. Niektórzy internauci, zamiast na temat filmu, zdecydowali się jednak zwrócić uwagę na mocny makijaż Małgosi. Jeszcze inni - na użyte w filmie filtry.

Więcej filtrów nie było?

Dlaczego tyle plastiku?

Trochę to żałosne, że porusza pani ważny temat, a tu większość o makijażu, szmince, rzęsach. Może gdyby pani choć raz naturalnie wystąpiła, bez tego "trzepotania" sztucznymi rzęsami (...), to i odbiór byłby inny?

Rozenek postanowiła odpowiedzieć na drugi z komentarzy.

Ale mi robisz z tego zarzut? Ty dostrzegasz "trzepotanie", ja treść - odpowiedziała "Perfekcyjna".

Pod postem posypały się również komentarze od fanek, które stanęły w obronie Rozenek. My również wychodzimy z założenia, że w tym przypadku najważniejsza jest treść.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na hejt w sieci. "Widziałam ją na żywo i jakoś tak pięknie nie wygląda"

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie schodzi z pierwszych stron prasy. Jeśli jesteś fanem "Perfekcyjnej" to koniecznie weź udział w naszym quizie. Ostrzegamy, niektóre pytania są bardzo trudne.

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów