Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała gorące zdjęcie w bieliźnie. Fani: "Jak nastolatka"

Zuzanna Morska 27.06.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazda wrzuciła na Instagrama fotografię, która wywołała niemałe poruszenie. Posypało się mnóstwo komentarzy.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła popularność dzięki własnym programom, które prowadziła w telewizji TVN. "Perfekcyjna Pani Domu", a następnie "Projekt Lady" przyniosły jej mnóstwo fanów. "Ameryka Express", w której wzięła udział wraz z mężem Radosławem Majdanem, tylko umocniła jej pozycję w show-biznesie.

Rozenek dba o swoich fanów regularnie zamieszczając w sieci zdjęcia dotyczące życia zawodowego i prywatnego. Jej ostatnia fotografia wywołała ogromne zainteresowanie. Wszystko za sprawą tego stroju!

Małgorzata Rozenek-Majdan na gorącym zdjęciu

Małgorzata Rozenek-Majdan wstawiła na Instagrama zdjęcie, które pokazuje, jak gwiazda spędza poranki. Na fotografii widać, jak relaksuje się w towarzystwie swojego najmłodszego psa - buldoga angielskiego George'a.

Zwierzaki Rozenek-Majdan robią furorę w sieci za każdym razem, kiedy tylko Małgorzata pokaże ich zdjęcie. Perfekcyjna ma aż trzy psiaki - dwa buldogi francuskie Sisi i Lili oraz buldoga angielskiego George'a.

Tym razem jednak uwagę fanów przyciągnęło coś innego. Chodzi o kusy strój Rozenek, który również pokazała na tym zdjęciu. Prezenterka ma na sobie lekką i niewiele pozostawiającą wyobraźni piżamę.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

Piękność po prostu.

George jaki dumny i zadowolony.

Wyglądasz jak nastolatka.

A jak wam się podoba?

Ten projekt pokochali ludzie na całym świecie. Dlaczego? Dlatego, że występują tutaj gwiazdy, które pozują na zdjęciach ze swoimi... młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów