Małgorzata Rozenek-Majdan została milionerką. Podziękowała fanom za pomocą zabawnego nagrania

Zuzanna Morska 07.08.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

"Perefekcyjna Pani Domu" ma już milion obserwatorów na Instagramie! Zobaczcie, w jaki sposób podziękowała fanom.

Pięć minut Małgorzaty Rozenek-Majdan trwa w nieskończoność. Gwiazda prowadzi chętnie oglądane programy telewizyjne, wydała własną książkę i stworzyła nawet catering dla wszystkich zainteresowanych zdrowym jedzeniem i trzymaniem diety. 

Wszystkie projekty Rozenek-Majdan reklamuje na swoim instagramowym profilu. To tędy komunikuje się również z fanami. A na Instagramie ma ich już milion! I właśnie za to postanowiła im podziękować za pomocą zabawnego nagrania!

Małgorzata Rozenek-Majdan została milionerką

Zanim Małgorzata Rozenek-Majdan mogła rozpocząć świętowanie miliona obserwujących na Instagramie, musiała udać się do dentysty. Traf chciał, że postanowiła podziękować swoim fanom w momencie, kiedy wciąż "trzymało ją" znieczulenie.

Nagranie z podziękowaniami trafiło na Instastory. W tle widać było reakcję Radosława Majdana, który obserwował, jak jego żona radzi sobie z mówieniem po znieczuleniu. Nie mógł powstrzymać łez, ponieważ Małgorzata lekko sepleniła!

Strasznie się cieszę, strasznie się cieszę, bo jest milion, ale nawet w świecie miliona na Instagramie trzeba chodzić do dentysty. I byłam dzisiaj u dentysty i powiem wam, jak mi zejdzie znieczulenie, jakie mam dla was niespodzianki, jakie mam dla was prezenty - mówiła z Rozenek.

Po tym jak znieczulenie puściło, Rozenek-Majdan przygotowała dla fanów niespodziankę. Specjalnie dla nich wzięła udział w sesji zdjęciowej z wieloma balonami. Wszędzie był brokat, konfetti i oczywiście seksownie ubrania gwiazda.

Co myślicie o takim prezencie dla obserwatorów?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów