Małgorzata Rozenek-Majdan często odpowiada na krytyczne komentarze. Zdradziła, dlaczego to robi

Katarzyna Leszczyńska 28.02.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan "Iron Majdan"
Fotografia: X-NEWS

Pod postami Rozenek często pojawiają się nieprzychylne komentarze, które mogą wyprowadzić z równowagi. Dlaczego gwiazda decyduje się na nie odpowiadać?

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Wkrótce nawet rusza jej nowy program, w którym bierze udział razem z mężem, „Iron Majdan”. Popularność jednak niesie za sobą również wiele minusów, w tym krytykę ze strony internautów. A z taką "Perfekcyjna" spotyka się dość często. Niemalże pod każdym jej postem znajdują się jakieś nieprzychylne komentarze. Ostatnio nawet Rozenek puściły nerwy.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy o nowym związku jej byłego męża. Takich słów nikt się nie spodziewał

Małgorzata Rozenek często wdaje się z internautami w dyskusje pod swoimi postami. Nic dziwnego, że gwiazda próbuje się bronić i od czasu do czasu odpowiada na te najmniej przychylne komentarze. Perfekcyjna w rozmowie z „Plotkiem” zdradziła, dlaczego decyduje się na odpisywanie krytykującym ją internautom.

Tak jest w życiu. Są ludzie, którym się coś podoba i tacy, którym się nie podoba. Ten negatywny aspekt pojawia się nagminnie. Ale jest też bardzo duży aspekt pozytywny – powiedziała Rozenek.

Gwiazda dodała, że stara się czytać wszystkie komentarze, które pojawiają się na jej profilu od fanów. Dlatego też czasami puszczają jej nerwy, gdy widzi słowa krzywdzące. Zdradziła też, że jest jedna osoba, która zawsze stara się ją hamować w odpowiadaniu na komentarze. I nie jest to Radosław Majdan.

Mam za mało czasu, żeby tak naprawdę siedzieć i wnikliwie analizować wszystkie te wpisy. Często jest tak, że czytam i jakaś odpowiedź mi wpadnie i mam ochotę na to odpowiedzieć. Bardzo często mój agent mnie stopuje, bo gdyby nie on, te odpowiedzi byłyby dużo ostrzejsze. Ale też nie ma co karmić w sobie potwora i żywić negatywnych emocji, bo to nie ma sensu – powiedziała.

Z negatywnymi komentarzami w Internecie zmaga się wiele gwiazd z polskiego showbiznesu. Małgorzata Rozenek nie jest wyjątkiem, choć trzeba przyznać, być może też ze względu na popularność, że jej wpisy budzą naprawdę wiele emocji. Zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Jak widać jednak, gwiazda doskonale radzi sobie ze wszystkimi komentarzami.

Zobacz także: Internauci skrytykowali Rozenek za różaniec na szyi. „Rozwiedziona, w związku niesakramentalnym”. Ostra odpowiedź

Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów