Małgorzata Rozenek chwali się efektami po wizycie u fryzjera. Fan: "A podobno jest moda na ograniczanie plastiku"

Zuzanna Morska 25.09.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Fanki zapytały "Perfekcyjną" o to, gdzie chodzi do fryzjera. Jej odpowiedź, a raczej zdjęcie, które towarzyszyło odpowiedzi, wywołało skrajne emocje.

Małgorzatę Rozenek-Majdan obserwuje na Instagramie 1 mln osób. Śledzą one to, co dzieje się w życiu zawodowym gwiazdy, ale też chętnie obserwują migawki z jej życia prywatnego. "Perfekcyjna" wrzuca na swój profil zdjęcia, które pokazują jej stylizacje, ale też makijaż i fryzury.

Prezenterka jakiś czas temu zdecydowała się na obcięcie swoich długich blond włosów i od tamtej pory nosi fryzurę w postaci prostych włosów do ramion. Takie wydanie szczególnie przypadło do gustu jej fanom, którzy zapytali "Perfekcyjną", kto stoi za tą świetną fryzurą. Gwiazda odpowiedziała i zamieściła w sieci zdjęcie, które nie wszystkim przypadło do gustu.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się fryzurą

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się ostatnio na nową koloryzację. Efektami pochwaliła się na instagramowym profilu. Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Bo jak @sylwia.habdas zrobi kolor to nie ma... Często mnie pytacie, kto robi moje włosy, kto je koloryzuje. Mam to szczęście, że @sylwia.habdas o nie dba. Bo jak mówi Sylwia - najważniejsza jest pielęgnacja".

Pod zdjęciem pojawiły się pozytywne komentarze - fani są zachwyceni tą fryzurą.

Piękne cięcie!

Wow.

Kolor fajny.

Nie zabrakło też negatywnych opinii.

A podobno jest moda na ograniczanie plastiku...

Szału nie ma.

A wam jak się podobają efekty?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów