Małgorzata Rozenek-Majdan całuje syna. Zalała ją fala hejtu!

Julita Buczek 27.12.2018
Małgosia Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem ze swoją rodziną. Fanom nie spodobało się zachowanie Małgorzaty.

Małgorzata Rozenek bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Przed świętami pokazała piękne dekoracje, choinkę, a nawet Wigilię, którą spędziła w gronie najbliższych. Świąteczną atmosferę z pewnością pogorszyły niezbyt przychylne komentarze fanów Rozenek. Wszystko przez jedno zdjęcie z synem!

Zobacz także: Rusin i Rozenek-Majdan pogodzą się? Jest komentarz Kingi!

Rozenek-Majdan całuje syna

Małgorzata wstawiła na swój instagramowy profil zdjęcie z synem. Na zdjęciu widzimy, że Małgorzata całuje ośmioletniego Tadeusza w usta. To zdjęcie wywołało prawdziwą burzę wśród komentujących.

Jak to możliwe, żeby matka pocałowała się z synem w usta? Tak już można? To jest strasznie dziwne!

Fuj!

Całowanie w usta dorosłego syna? To wygląda bardzo niesmacznie, nie rozumiem jak tak można. Ojciec też się całuje z synem w usta?

Niektórzy fani stanęli w jej obronie i postanowili opowiedzieć o swoich prywatnych doświadczeniach związanych z tematem.

To jest chore, że w tych czasach nawet pocałunek w usta jest uważany za coś złego. Jak to usłyszałam, to zmiękłam. Zawsze swojego tatę czy dziadka całowałam w usta, i to było normalne aż do dnia dzisiejszego, kiedy dowiedziałam się, że to normalne nie jest...dla niektórych. Leczcie się ludzie. A pani Małgosia wygląda przepięknie, takie ciepło rodzinne od niej bije. Widać, że jest dobra, troskliwa matka, kocha swoje dzieciaki. Tak trzymać, pani Małgosiu! Życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim odpoczynku od tej zawiści i złych ludzi, których pełno w internecie, niestety.

Co o tym sądzicie?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Oglądając ich zdjęcia sprzed kilku lat, można się zaskoczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów